MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Mali jeleniogórzanie w rolach prezenterów telewizyjnych

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 13 października 2010, 10:38
Aktualizacja: 10:39
Autor: Agrafka
Fot. Agrafka
Wczoraj na Placu Ratuszowym odbył się casting na małego prezentera telewizyjnego do programu „Psie Opowieści, czyli Ochy i Fochy”.

Dzieci mogły obejrzeć na ekranach animowane teledyski, pobawić się z animatorami oraz pograć w gry związane z psami. Były również tańce, karaoke i konkursy z nagrodami jak. np. malowanki, czy też plany lekcji z bohaterami programu. Dodatkowo emitowany był dla rodziców film z udziałem psychologa, który poruszył temat radzenia sobie z emocjami u dzieci.

Główną atrakcją było mini studio TV, w którym dzieci mogły się wcielić w rolę prezentera telewizyjnego. Zadaniem w castingu było przeprowadzenie 2 minutowego wywiadu z animatorem przebranym za Maksa Ciacho – bohaterem „Psich Opowieści”.

- Animator pytał się mnie jakie jest moje ulubione zwierzę, czy mam w domu jakieś zwierzątko i co lubię robić. Powiedziałam, że lubię jeździć na rolkach, pływać, rysować. Ze zwierząt miałam kiedyś koszatniczkę, która pochodzi z obszarów Chile i jest podobna trochę do szczurka. Bardzo mi się tu podoba, są ciekawe konkursy i fajne zabawy. Bardzo chciałabym dostać się do programu Psie Opowieści – powiedziała Martyna, uczestniczka castingu.

Kto nie zdążył na casting a chciałby jeszcze wziąć w nim udział, może przesłać indywidualne zgłoszenie na adres organizatora, który podany jest w Internecie.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

W obronie zwierząt

Akcja Segregacja

W Karpaczu działo się!

Country pod Śnieżką

Lech Wałęsa w Świeradowie Zdroju

PiS ujawnił listy kandydatów

Odpust na szczycie

Edukacja przez zabawę

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
436
Tak
87%
Nie
9%
Nie mam zdania
5%