MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Mali artyści z „Okrąglaczka” u seniorów

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 17 listopada 2017, 10:11
Aktualizacja: Sobota, 18 listopada 2017, 7:24
Autor: MP 27
Fot. Użyczone/MP 27
Dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 27 "Okrąglaczek” w Jeleniej Górze wystąpiły wczoraj (16.11) z programem artystycznym w Dziennym Domu Pomocy Społecznej.

Przedszkolaki z grupy „Tęczowe Nutki” z nauczycielką Agatą Guzewicz oraz z grupy „Motyle” z nauczycielką Eweliną Rafińską” zaprezentowały występ o tematyce patriotycznej w związku z obchodzonym niedawno Świętem Odzyskania Niepodległości.

Seniorzy z zapartym tchem i ze łzami w oczach oglądali popisy dzieci, które przybyły do nich z tańcami, wierszami i piosenkami. Oklaskom i owacjom nie było końca.

Wspólne spotkanie wniosło wiele radości w życie codzienne starszych mieszkańców naszego miasta, a małym artystom możliwość zaprezentowania swoich umiejętności artystycznych. Dzieci obiecały seniorom, że wkrótce zawitają z kolejnym programem, tym razem świąteczno-noworocznym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Nowe zasady kontroli drogowej  

O rozpadających się górach

Efekty zmian klimatycznych  

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ekrzykowska@interia.pl 17-11-2017 15:28
a co z seniorami, którzy są niepełnosprawni ?, nie mogą się spotykać /w domu dziennej pomocy nie ma windy/, pozostawieni na łasce pracującej rodziny, zamknięci w domu, to dla nich naprawdę byłaby radość, Może sprawni seniorzy zaprosili tych niepełnosprawnych chociażby raz na takie występy ?
~nowinek 18-11-2017 8:10
A jak nie ma windy to jak niepelnosprawni mają wejść do windy? Może by tak do Prezydenta uderzyć,aby zrobił windy. Sobie gniazdko zrobił niezłe,więc niech pomyśli o innych. Bo nie wiadomo czy sam kiedyś nie będzie musiał skorzystać ze wsparcia takiego Domu. Panie Prezydencie myślenie nie boli!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wypadek przy baniakach  

Plac zabaw gotowy

Na stadionie już jasno

Harcersko i patriotycznie

Apel Pamięci w SP 15

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
782
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%