MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Malarstwo muzyką ubarwione

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 14 grudnia 2010, 8:27
Aktualizacja: 8:28
Autor: Petr
Fot. Petr
W restauracji Orient Express w Jeleniej Górze odbył się 12 grudnia wernisaż wystawy obrazów Joanny Kramarczuk, podczas którego można było wylosować m.in. niektóre prace artystki. Po otwarciu ekspozycji dla uczestników imprezy zagrał zespół „W tym sęk”.

Zarówno wernisaż, jak i koncert zespołu „W tym sęk” były utrzymane w klimacie bożonarodzeniowym. – Wernisaż jest moim pierwszym po blisko dziesięcioletniej przerwie od malarstwa w sensie ogólnym. Pomyślałam sobie, że będzie to dobry sposób na przedświąteczne spotkanie z przyjaciółmi, a przy okazji prezentację wszystkim chętnym obrazów namalowanych przeze mnie w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy – mówiła Joanna Kramarczuk.

Podczas wernisażu „bohaterka wieczoru” rozdała uczestnikom losy, biorące udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami, m.in. wybranymi obrazami autorstwa właśnie Joanny Kramarczuk, rzeźbami metaloplastycznymi lub fotografiami wykonanymi przez jej przyjaciół-artystów. Na zakończenie imprezy, zebrani mogli wysłuchać koncertu grupy „W tym sęk”, trochę jazzującej, lekko swingującej i nieco związanej z piosenką poetycką. Z wdziękiem i muzycznym szykiem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Mobilizacja przed II turą

Zaczytaj się z Jelonką.com

Finał na lawecie

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~polaczek 14-12-2010 8:43
adwentysta by to lepiej namalowal- bo my jestesmy najlepsi
~J.K. 14-12-2010 13:02
Była to także wystawa artysów fotografów: Macieja Chyry, który zaprezentował wspaniałe zdjęcia z Londynu, Przemysława Kalbruna, który wysawił zdjęcia z Karkonoszy oraz metaloplastyki Jacka Wieczorka. Swoje prace zaprezentował też artysta malarz z Przesieki - pan Cieślik. Swój pierwszy prawdziwy koncert (gitara + wokal) dał także Kamil Kramarczuk. Dziękuję wszystkim, którzy przybyli na wernisaż. Mimo niekorzystnych warunków atmosferycznych pojawiło się prawie 150 osób. Dziękuję także Pani Alicji Dusińskiej, Maćkowi Wolińskiemu i mojej siostrze Katarzynie Markiewicz za przygotowanie wspaniałego poczęstunku, przez co skromna wystawa przerodziła się w prawdziwy bankiet. Joanna Kramarczk
~ 14-12-2010 21:37
J.K. - Nie potrafisz własnego nazwiska napisać poprawnie?
~ 14-12-2010 22:12
Obrazy dosyć ciekawe, ale za wiele motywów z kwiatami.
~ 14-12-2010 22:57
do tego co sie nie podpisal... widac, ze w ogole nie potrafisz sie podpisac.
~J.K. 14-12-2010 23:47
Brak litery nie jest błędem ortograficznym. Klawiatura komputera rządzi się własnymi prawami. W tym wypadku jest to nawet mała prowokacja, gdyż media wpisują w tym miejscu literę"y" lub "u". Ale czy to jest naprawdę istotne? Dlaczego tyle kwiatów? - Bo to one są "bohaterem" tej właśnie wystawy...
~d.cz 15-12-2010 6:09
To był piękny wernisaż, przygotowany z wielkim pietyzmem i klasą. Dziękujemy Asiu że mogliśmy być tam zTobą.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Trwa budowa punktu widokowego

26. edycja "Prezentacji"

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Skarby Opactwa

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2153
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%