MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Makulatura poszła z dymem

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 2 czerwca 2008, 7:50
Aktualizacja: 7:51
Autor: carioca
Fot. Archiwum
Kilkanaście bel makulatury spaliło się w niedzielę pod wieczór podczas pożaru, który wybuchł przy ulicy Warszawskiej.

Ogień pojawił się na zewnątrz jednego z budynków blisko dawnej Celwiskozy. Na szczęście strażacy w porę przyjechali i zapobiegli rozprzestrzenieniu się pożaru. Niemniej jednak dogaszenie płonących, a później tlących się bel, zajęło około dwóch godzin.

Właściciel szacuje straty po zdarzeniu. Nie są znane przyczyny powstania pożaru, ale nie wyklucza się podpalenia. To nie pierwszy tego typu incydent w okolicy, którą upodobali sobie ludzie z marginesu społecznego. Okoliczności incydentu zbadają biegli z zakresu pożarnictwa.

Ogłoszenia

Czytaj również

Przybywa pasażerów

Gdzie są podziemia?

Wszyscy za strajkiem

Komentarze (8) Dodaj komentarz

KochaSJG831 2-06-2008 10:06
Widziałem strażaków z OSP Sobieszów, jak jechali do tego pożaru. Na miejscu przed ich przyjazdem była już JRG PSP nr 1 Jelenia Góra. Pożar makulatury nie należy do łatwych w gaszeniu, ponieważ utrudnienie sprawiał im wiejący wiatr. Było widać unoszące się kłęby dymów. Całe szczęście, że nikomu nic się nie stało. O której miej więcej wybuchł pożar.
~do kochas_jg 2-06-2008 20:48
posluchaj stary... ja mysle ze te "LAPSY" za przeproszeniem z OSP Sobieszow maja jakies wtyki w MSK...dziwne ze jezdza do kazdego pozaru... nie patrzac ze niektore rejony ich nieobowiazuja... na penwo sami sobie podpalaja i gasza...jak to jest? powiedz mi odkrywco nieznanych kontynentow?
~ 2-06-2008 22:11
Do ~do kochas_jg: Tak się składa, że OSP Sobieszów nie ma żadnych wtyków w MSK, jeśli o to Ci chodzi. MSK wezwało OSP Sobieszów, ponieważ zaistniała taka potrzeba. Widać, że nie znasz zasad działania MSK oraz oficera dyżurnego MSK.
~do do kochaś..jg 2-06-2008 22:53
powiem tak Sobieszów to dzielnica Jeleniej Góry,więc są do dyspozycji MSK ale nie mogą wyjezdżać poza teren Jeleniej więc nie dziw sie że jest tak a nie inaczej,a posądzaj ich dopiero jak ich złapiesz za reke głąbie jeden.
~Cypis 3-06-2008 1:32
Dobrze że mnie nikt tam nie zobaczył...
KochaSJG831 3-06-2008 9:44
Do ~do do kochaś..jg: Strażacy z OSP Sobieszów mogą wyjeżdżać poza teren miasta Jeleniej Góry, jeśli zajdzie taka potrzeba i dyspozytor MSK uzna to za konieczne. To, że oni nie są w KSRG to nie znaczy, że nie mogą wyjechać poza swój rejon operacyjny. W przypadku większych pożarów już niejednokrotnie byli wzywani poza teren miasta Jeleniej Góry.
~do do kochas_jg 3-06-2008 14:35
a ja sie z toba zupelnie zgadzam :) nie to ze mam cos do osp sobieszow... ale byla klotnia o wyjezdzie sobieszowa do wojcieszyc... dziwne ze wojcieszyce nie pojechaly na swoja wies :) hehe tylko jakis sobieszow... moze to nie sa wtyki? w jeleniej moga jezdzic gdzie chca bo to wkoncu dzielnica wiec nie musisz tutaj sie denerwowac... ale z wojcieszycami akurat sie zgadzam...mogla jechac jednostka ktora bylaby o 20 min wczesniej a osp sobieszow przyjechalo po 30 min:) ale tak to i OSP SOBIESZOW i OSP WOJCIESZYCE oraz OSP PIECHOWICE swietnie sprawuja sie jako jednostki operacyjno techniczne :) pzdr
KochaSJG831 3-06-2008 17:27
Do ~do do kochas_jg: Ja się nie denerwuję tylko stwierdzam fakty. Pamiętaj o tym, że każda jednostka OSP ma prawo wyjechać poza swój rejon operacyjny, jeśli zajdzie taka potrzeba i dyspozytor MSK wezwie ją poza miasto, bądź gminę.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Start Rady Seniorów

Wyścigi wraków nadal bardzo popularne

Kończy się referendum strajkowe

Sukces na turnieju

Studenci dzieciom

Sonda

Czy wszystkie handlowe niedziele powinny wrócić?

Oddanych
głosów
47
Tak
57%
Jest dobrze, jak jest
21%
Nie
19%
Nie mam zdania
2%