MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 5 lipca
im. Antoniego, Karoliny, Marii

Majówkowe atrakcje także w Kowarach

Wiadomości: Kowary
Piątek, 1 maja 2015, 7:50
Aktualizacja: 7:52
Autor: Mea
Fot. Organizator
Jarmark artystyczny, wystawy, występy dzieci, pokazy taneczne, koncerty, zawody wędkarskie, przejażdżki drezyną, piknik rodzinny oraz Rajd Arado – to tylko część z atrakcji zaplanowanych na Kowarską Majówkę, która potrwa od 1 do 2 maja.

1 maja od godz. 12.00 do 16.00 będzie trwał Jarmark Artystyczny na Starówce. Zaplanowano stoiska kowarskich twórców, warsztaty i pokazy technik artystycznych, kiermasz książek, strzelanie na strzelnicy LOK, wystawy pn. "Makatki" oraz "Wspomnienia XX wieku", malowanie twarzy i włosów, słodki poczęstunek oraz grilla.

Na scenie przy kowarskim Ratuszu od godz. 12.00 do 16.00 będą trwały występy dzieci ze Szkół Podstawowych nr 1 i nr 3, Przedszkola Publicznego i Przedszkola Schnappi, pokaz tańca grupy New Age Dance, koncert zespołów: Lemoniada oraz Los Bandidos, zabawy i konkursy dla dzieci. Odbędzie się też podsumowanie konkursu "Najciekawsze wykonanie flagi Polski".

Z kolei w budynku Centrum Integracji i Tradycji Miasta w godz. 12.00-16.00 będzie można zobaczyć wystawę pn. "Najciekawsze wykonanie flagi Polski", zaplanowano też Dzień Otwarty w kowarskich Salach Tradycji.

Na 2 maja zaplanowano na Starówce od godz. 9.00 do 10.00 Rajd Arado.
Ponadto na terenie kowarskiego dworca PKP w godz. od 12:00 do 17:00 odbędą się przejażdżki drezyną z Koleją Karkonoską, występ Kowarskiej Orkiestry Rozrywkowej oraz piknik rodzinny.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

50–lecie parafii w Bolesławcu

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Areszt za brutalne pobicie

Strażacy–nurkowie na basenie przy Sudeckiej

Działania proekologiczne

Rondo w tym roku?

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1453
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%