MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Majówka z piłką ręczną

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 29 kwietnia 2010, 13:12
Aktualizacja: Sobota, 1 maja 2010, 14:22
Autor: arec
W najbliższą sobotę piłkarki ręczne KPR–u Jelenia Góra podejmą w hali przy ulicy Złotniczej AZS AWF Wrocław. Po meczu drużyn ekstraklasy na parkiet wybiegną zawodniczki KPR II.

Podopieczne Zdzisława Wąsa nadal walczą o utrzymanie w ekstraklasie. W przypadku zwycięstwa nad wrocławiankami KPR zapewniłby sobie prawo udziału w barażach. Obecnie jeleniogórzanki zajmują dziesiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 15 punktów (pięć punktów przewagi nad jedenastym KSS Kielce). Akademiczki z Wrocławia są dziewiąte i mają na koncie 20 punktów.

Mecz rozpocznie się w sobotę 1 maja o godzinie 15.00 w hali przy ulicy Złotniczej.

Po zakończeniu rywalizacji zespołów ekstraklasy swoje spotkanie rozegrają zawodniczki pierwszoligowego KPR II, które zagrają z MTS Żory. Będzie to niezwykle istotne spotkanie dla układu tabeli. Podopieczne Dili Samadowej walczą bowiem o utrzymanie w gronie pierwszoligowców. Mają na koncie 15 punktów, tyle samo co AZS PWSZ „7” Jarosław. Beskid Nowy Sącz jest już pewien spadku do drugiej ligi, a zespół z Żor zapewnił już sobie pierwszoligowy byt.

Zwycięstwo w sobotnim meczu jest o tyle istotne, że „Siódemka” zagra w Nowym Sączu i jest bardzo prawdopodobne, że zdobędzie tam komplet punktów. W ostatniej kolejce, która zostanie rozegrana za tydzień KPR II zagra wyjazdowe spotkanie w Jarosławiu.

Początek meczu z MTS Żory w sobotę 1 maja o godzinie 17 w hali przy ulicy Złotniczej.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wielka Paka dla Dzieciaka po raz 11!

Chcą powtórki wyborów!

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Otwarta Papiernia o mowie nienawiści

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Radosne Mikołajki

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Pożegnanie ks. Steca

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
663
Tak
22%
Nie
70%
Nie wiem
9%