MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Majówka z Casparem

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 30 kwietnia 2009, 13:47
Aktualizacja: 13:48
Autor: rylit
Fot. rylit
Hotel Caspar w Cieplicach dołączył ze swoją ofertą rozrywkowo–rekreacyjną dla całych rodzin do imprez odbywających się w długi majowy weekend oraz imprez towarzyszących Wiośnie Cieplickiej.

Od 1 do 3 maja w hotelowym ogródku przygotowano propozycję dla smakoszy: Wielkie Cieplickie Grillowanie. To dla ciała. A dla ducha? Trwa pierwszy etap konkursu rysunkowego pt. ”Moja Mama to mój skarb” w konkursie biorą udział dzieci z początkowych klas podstawówek, które do 20 maja oddadzą swoje rysunki do recepcji Hotelu Caspar. Wówczas zostanie ogłoszona lista 10 najlepszych autorów rysunków, a 24 maja dzieci zapraszają swoje mamy na koncert.

31 maja w sali kominkowej Hotelu Caspar o godzinie 14 odbędzie się II finałowy etap konkursu rysunkowego, w którym weźmie udział najlepsza dziesiątka z pierwszego etapu. Tym razem młodzi artyści będą rysowali temat: „Wiosna Cieplicka ,słońce, kwiaty i ja”. Wyłonione zostaną trzy najlepsze rysunki. Wszyscy uczestnicy otrzymają słodkie niespodzianki a najlepsza trójka otrzyma nagrody rzeczowe.

Przypominamy również o coniedzielnych koncertach muzycznych, w których w każdą niedzielę o godzinie 18 prezentują się młodzi, zdolni muzycy z naszego regionu. W Casparze prezentowana jest wystawa pokonkursowa najlepszych fotografii, nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie „Iluminacja” związanym z tegorocznym Karkonoskim Festiwalem Światła.

Ogłoszenia

Czytaj również

Ścieżka edukacyjna "Przygoda w górach"

Trwa przeprowadzka LGD do Kowar

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~kociak 1-05-2009 8:34
Fajnie,ale czy dzieciaki wiedza o tym konkursie? Podoba mi sie akcja i to ze restauratorzy zachecaja dzieciaki do dzialania. Brawo za pomysl! Caspar znowu w akcji.
~mama Jasia i Kasi 1-05-2009 15:19
Ciekawa imprezka, przyjdę z dziećmi, więcej takich pomysłów. Powodzenia
~*** 1-05-2009 15:38
Wiedzą, wiedzą.... Szkoły Podstawowe na terenie Jeleniej Góry dostały informację - plakaty propagujące zostały ( mam nadzieję) wywieszone w szkolnych gablotach. Liczę zatem na spore zainteresowanie. Słodkie niespodzianki czekają :-)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Remont hali sportowej

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Monitoring w Radomicach

Przegląd miejskich inwestycji – ciąg dalszy  

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2069
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%