MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Majówka Rodzinna pełna radości i miłości

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 27 maja 2017, 7:48
Aktualizacja: Poniedziałek, 29 maja 2017, 7:03
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
W piątek (26.05) w Specjalnym Ośrodku Szkolno–Wychowaczym przy ul. Grottgera 1 w Jeleniej Górze odbył się festyn pod nazwą „Majówka Rodzinna”. Impreza w wiejskim klimacie wywołała na twarzach uczestników mnóstwo uśmiechu i była okazją do świętowania Dnia Matki oraz zbliżających się Dni Dziecka i Taty.

W imprezie wzięły udział przedszkolaki wraz z rodzicami, a także dzieci w wieku szkolnym. Wśród atrakcji, w których wszyscy chętnie uczestniczyli były: przejazd kucykiem, „dojenie krowy”, malowanie twarzy, wykonanie bransoletki z korali, malowanie odlewów gipsowych, a także gry i zabawy zręcznościowe.

Organizatorzy zadbali również o wrażenia kulinarne, bowiem można było posmakować pajdy chleba ze smalcem i ogórkiem, a także upiec kiełbaskę. - Staramy się co roku organizować majówkę rodzinną, ze względu na aurę różnie to wychodzi. Okazja jest doskonała, bo mamy dzisiaj Dzień Matki, za chwilę Dzień Dziecka, a niedaleko Dzień Ojca – powiedział Jacek Hamowski, wicedyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowaczego w Jeleniej Górze. - Taką krówkę jak dzisiaj to pierwszy raz doiłem, było to ciekawe doświadczenie – mówił z uśmiechem J. Hamowski.

- Dziękujemy Jarosławowi Gromadzkiemu i Robertowi Kurysiowi z Jeleniogórskiego Centrum Kultury, Ireneuszowi Taraszkiewiczowi z Międzyszkolnego Ośrodka Sportu, Stajni Rybnica Agropol, Małgorzacie Przybylskiej - dyrektorce przedszkola „Pod wierzbami” we Wrocławiu, Annie Gorczycy – wychowawczyni grupy „Zajączki”, Annie Barskiej – dyrektorce przedszkola w Świętej Katarzynie, Małgorzacie Guwer – mamie Kacperka – wymieniały organizatorki festynu: Ewelina Lasek, Zofia Hull, Dorota Cajler i Iwona Dul. - Bez takich ludzi dobrej woli nasza impreza nie miałaby tak wspaniałej oprawy i tylu ciekawych atrakcji. Cieszymy się także, że tak licznie przybyli rodzice – dodały organizatorki.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wybory coraz bliżej. PiS apeluje

Prezes DIOZ za kratkami

Koło ratunkowe dla Flory?

„Dzień otwary” na sportowo  

Rajd zdewastował las?

Medale dla złotych par

Vaclav Havel na fotografiach

Wycieczka za elektrośmieci

Sonda

Rowerzyści też powinni zdawać egzamin na prawo jazdy?

Oddanych
głosów
666
Tak
53%
Nie
43%
Nie mam zdania
4%