MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Majówka na czterech łapach

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 13 maja 2008, 8:23
Aktualizacja: 8:24
Autor: Angela
Fot. TEJO
Parada zwierząt i ich właścicieli, aukcja psów i kotów, pokaz tresury, przejazd dyliżansem, kiermasz ekologiczny, pokazy strażaków i koncerty muzyczne – to tylko niektóre z atrakcji tegorocznej „Majówki ze zwierzętami”, nad którą patronat medialny ma Jelonka.com

W sobotę, o godz. 11 na placu przy Szkole Podstawowej nr 7 zbiorą się jeleniogórzanie ze swoimi pupilami i wspólnie przejdą ulicą 1 Maja do Rynku. Tu na dzieci i dorosłych czeka mnóstwo atrakcji.
– Mogę powiedzieć tylko tyle, że każdy znajdzie tu coś dla siebie – przekonuje Eugeniusz Ragiel, współorganizator imprezy.

Będzie można zobaczyć, jak tresowane psy radzą sobie z schodzeniem po bieżni i skakaniem przez przeszkody. Przed ratuszem swoje umiejętności zaprezentują strażacy. W tym roku dodatkowo pojawi się również ekologiczny kiermasz oraz wystawa prac plastycznych obrazujących jelenie przygotowanych przez uczniów jeleniogórskich szkół w ramach obchodów 900-lecia miasta. Niektóre dzieła mają imponujące rozmiary.

Atrakcją będzie dyliżansem z zaprzęgiem konnym z Westerncity oraz pluszaki: niedźwiedź, słoń i pies. Wszystko przy akompaniamencie zespołów muzycznych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Parkowanie na „hopce”

Świetne półkolonie

Co wpływa na cenę ubezpieczenia na życie?

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Malinois 13-05-2008 10:38
O! Fajnie! Zobaczymy jak w tym roku Zw. Kynologiczny się postarał. Życze powodzenia! I Pogody!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Gminy pomogą

PiS apeluje do mieszkańców

37. MFTU rozpoczęty!

Efektowne zakończenie Mud Party

Dużo drożej za śmieci

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
654
Tak
21%
Nie
76%
Nie mam zdania
3%