MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 18 września
im. Ireny, Józefa, Stanisława

Mają szansę na sukces

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 6 lutego 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 marca 2006, 23:20
Autor: konrad
d wtorku na ulicach miasta pojawi się ekipa filmowa, która w stolicy Karkonoszy kręcić będzie kolejną część serii dla dzieci i młodzieży „Magiczne Drzewo”.

Film będzie opowiadał o kolejnym przedmiocie wykonanym z tego drzewa, który, rzecz jasna, ma magiczne właściwości. Filmowcy nie zdradzają jeszcze szczegółów scenariusza.

Cieszą się dzieci i dorośli ze stolicy Karkonoszy, którzy zagrają jako statyści w scenach kręconych w różnych miejscach miasta.
Ekipa filmowców rozłoży swój warsztat między innymi wokół I Liceum Ogólnokształcącego, czyli "Żeroma". Za tło akcji służyć będą tamtejsze ciche i klimatyczne uliczki, które wygladają tak, jakby czas się na nich zatrzymał.

Trafi też na jedno z lodowisk, gdzie pojawi się kilkudziesięciu statystów, którzy będą kręcić się wokół aktorów. Tutaj warunkiem niezbędnym była umiejętność jazdy na łyżwach. Kilka scen kręconych będzie też w parku w Cieplicach, gdzie są niezwykłe miejsca, wprost wymarzone do filmów fantastycznych.

Młodzi statyści będą mieli też możliwość zarobku. Za dzień pracy w filmie każdy uczestnik dostanie po 60 złotych na rękę.
W poniedziałek rodzice dzieci, którym udało się zakwalifikować, oraz dorośli, którzy zdecydowali się na udział w zdjęciach, podpisywali umowy z producentami filmu.
Dla wielu z nich będą to pierwsze zarobione pieniądze, w dodatku za udział w filmie, który zobaczą widzowie z całej Polski.

Portal Jelonka.com jako jedyny casting nagłośnił. Wybrańcom gratulujemy!

Ogłoszenia

Czytaj również

Chcą uchronić architekturę sudecką od zapomnienia  

„Cień bestii” w ZTA

Wandale kontra naukowcy

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ilona 7-02-2006 8:15
ja załapałam się na lodowisko.
~zielka 15-02-2006 11:30
>ja załapałam się na lodowisko. hehe a ja wczoraj ogladałam tą cała akcje- mieszkam obok lodowiska ;) hehe współczucia dla tych statystów...cały dzień stać >jexdzić>stac jeździć ;)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zygzakiem po ulicy

Edukacja i relaks w "Rudawskim Lesie"

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Budują ekopostojownię

Porozumienie w sprawie oczyszczalni ścieków

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
563
Tak
25%
Nie
71%
Nie wiem
4%