MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Magiczne spotkanie w „Trzynastce”

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 22 stycznia 2017, 7:54
Autor: Org
Fot. Użyczone/SP 13
Atmosfera świąteczno–noworoczna połączyła uczniów jeleniogórskiej „Trzynastki” i wychowanków jeleniogórskich przedszkoli. 19 stycznia swoje taneczne talenty zaprezentowały przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola Nr 2, które wraz z dyrektor Joanną Skoczek, nauczycielami oraz rodzicami przyjęły zaproszenie organizatorek konkursu – nauczycielek Szkoły Podstawowej nr 13 na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Na tę inicjatywę szkoły odpowiedziały oprócz MP2, Niepubliczne Przedszkole „Piątka” oraz Niepubliczne Przedszkole „Tuptuś”. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone za przepięknie wykonane prace i miały możliwość obejrzeć jasełka przygotowane przez uczniów Trzynastki pt. „Wiara, Nadzieja, Miłość”, które będzie można obejrzeć w najbliższą niedzielę tj. 22 stycznia o godzinie 12:00 w Bazylice Mniejszej w Jeleniej Górze.

Zarówno konkurs, jak i występy, po raz kolejny pokazały, że jeleniogórskie dzieci są wszechstronnie utalentowane, a współpraca jednostek oświaty daje możliwość integracji i prezentacji tych talentów.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Dzień języków obcych w SP 2

Spór o edukację seksualną

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Wizyta gości z Chin i... wpadka

Chcą odwołania przewodniczącej

Stop marginalizacji średnich miast

Manewry: pościg, strzały, 30 rannych

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
741
Tak
15%
Nie
65%
Nie wiem
21%