MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Magiczne spotkanie w „Trzynastce”

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 22 stycznia 2017, 7:54
Autor: Org
Fot. Użyczone/SP 13
Atmosfera świąteczno–noworoczna połączyła uczniów jeleniogórskiej „Trzynastki” i wychowanków jeleniogórskich przedszkoli. 19 stycznia swoje taneczne talenty zaprezentowały przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola Nr 2, które wraz z dyrektor Joanną Skoczek, nauczycielami oraz rodzicami przyjęły zaproszenie organizatorek konkursu – nauczycielek Szkoły Podstawowej nr 13 na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Na tę inicjatywę szkoły odpowiedziały oprócz MP2, Niepubliczne Przedszkole „Piątka” oraz Niepubliczne Przedszkole „Tuptuś”. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone za przepięknie wykonane prace i miały możliwość obejrzeć jasełka przygotowane przez uczniów Trzynastki pt. „Wiara, Nadzieja, Miłość”, które będzie można obejrzeć w najbliższą niedzielę tj. 22 stycznia o godzinie 12:00 w Bazylice Mniejszej w Jeleniej Górze.

Zarówno konkurs, jak i występy, po raz kolejny pokazały, że jeleniogórskie dzieci są wszechstronnie utalentowane, a współpraca jednostek oświaty daje możliwość integracji i prezentacji tych talentów.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Bezpłatny kurs operatora koparki–ładowarki

Konferencja PiS: Wybory i lokalne połączenia

Rajd zdewastował las?

Wybory coraz bliżej. PiS apeluje

Uczniowie zaprezentowali swoje prace dyplomowe

KSWiK bez prezesa

Dzień otwarty w Liceum Społecznym STO – 16 maja (czwartek)

Lemowisko odmienione

Sonda

Wg. rządu najlepiej zarabiający mają finasować 500+ dla osób niepełnosprawnych. Czy to jest słuszne?

Oddanych
głosów
443
Tak
32%
Nie
63%
Nie mam zdania
5%