MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Magia Świąt w Kinie Kobiet

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 9 grudnia 2015, 23:14
Aktualizacja: Poniedziałek, 14 grudnia 2015, 14:03
Autor: zk
Fot. zk
Dzisiejszemu (9 grudnia) spotkaniu kobiet w jeleniogórskim kinie Helios towarzyszyła magiczna atmosfera Świąt Bożego Narodzenia. Tym razem panie przywdziały stroje i ozdoby kojarzące się właśnie ze świętami.

Przed zaplanowanym na finał wieczoru seansem, w holu kina pojawiły się więc m.in. śnieżynki i mikołajki. Wiele z Pań pokusiło się o założenie sweterków ozdobionych świątecznymi aplikacjami i/lub różnego rodzaju opasek z reniferowym porożem. Luźna, przyjacielska atmosfera, która towarzyszy tym wydarzeniom znalazła już stałe fanki. Panie Dorota i Asia mówią, że nie opuściły żadnego spotkania realizowanego w ramach tego projektu i zapowiadają swoją obecność na kolejnych.

Jak panie wypowiadają się na temat spotkań w kinie kobiet, dlaczego przyszły i dlaczego wracają:

- Atmosfera jest niepowtarzalna, można się zrelaksować, wyśmiać, powygłupiać w towarzystwie pań, które równie dobrze się bawią. Nikt nikogo nie ocenia, wszyscy są przyjaźni i nastawieni na świetną zabawę- Anna z Jeleniej Góry.

- Przychodzimy tu, żeby przez kilka godzin oderwać się od codziennych obowiązków, spędzić razem czas nie rozmawiając o pracy, domu, czy rodzinach, ale po prostu dobrze się bawić. Niby idziemy do kina, niby na seans, ale ta cała otoczka - te przygotowania, czy wymyślanie przebrania są super. A do tego jeszcze można wygrać fajne nagrody - Kinga z Piechowic

- Jestem pierwszy raz i na pewno wrócę. Moja praca wiąże się z częstymi wyjazdami, ale jeśli tylko czas mi pozwoli przyjdę na kolejny, styczniowy seans kina kobiet. Zaskoczyły mnie pomysły na konkursy. Niby proste, ale gwarantujące super zabawę i niekrępujące dla osób, które biorą w nich udział. Zaraz po rozpoczęciu części poprzedzającej seans wytwarza się wyjątkowa atmosfera i można się poczuć jak w towarzystwie dobrych znajomych - Monika z Zabobrza.

Duże zainteresowanie "Kinem Kobiet" cieszy dyrektor Kina - Bilety na grudniowe spotkanie sprzedaliśmy w ciągu czterech dni. Ponieważ, wielu paniom, które chciały wziąć udział w projekcie musieliśmy odmówić, rozważamy wprowadzenie drugiego seansu. Dałby on wszystkim zainteresowanym możliwość wspólnej zabawy - mówi Monika Kołosowska

Z dużym przymrużeniem oka, a jednak z klasą i wyczuciem wieczór, tradycyjnie już poprowadzili: Monika Kołosowska - dyrektor Kina oraz Paweł Rzedzicki z Party4you - DJ, wodzirej oraz konferansjer.

"Babski wieczór" zakończył seans komedii „Kochajmy się od święta” - zabawnej opowieści, która opowiadała historię czterech pokoleń rodziny Cooperów, które spotykają się co roku przy świątecznym stole.

Następne spotkanie z "Kinem Kobiet" odbędzie się (oczywiście w środę), już 20 stycznia 2016. Startujemy już o 18:30. Zabierz przyjaciółkę, mamę, siostrę i baw się razem z nami. Ty razem będzie można oglądnąć film pt.: „Planeta Singli”.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej kina: http://www.helios.pl/45,Jelenia-Gora/KinoKobiet/

Ogłoszenia

Czytaj również

Na Szwedzkie Skały wysiłkiem (nie)małym

Stroma po remoncie

Zlot Zabytkowych Mercedesów 2019  

Czy obwodnica polepszyła życie mieszkańcom Maciejowej?  

Przedwiośnie na rzecz LGBT

„Godziny Ciszy” dla autystyków

Wyposażenie dla szkolnej stołówki

Hojny festyn

Sonda

Czy reklamy przy drogach i ulicach dekoncentrują kierowców?

Oddanych
głosów
1082
Tak
78%
Nie
18%
Nie mam zdania
4%