MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 30 maja
im. Jana, Karola

Mafi Furach w sobotę w „Muflonie”

Wiadomości: Jelenia Góra/Sobieszów
Środa, 18 czerwca 2014, 6:50
Aktualizacja: 6:52
Autor: organizatorzy
Fot. Organizatorzy
Wybuchowa mieszanka hip–hop, reggae, dubstep i rock, zaskakujące eksperymenty muzyczne i piękne tancerki – już w najbliższą sobotę (21.06) w Miejskim Domu Kultury „Muflon” będzie okazja, aby bawić się przy energetycznej muzyce Mafi Furach. Wstęp jest bezpłatny.

Mafi Furach to zespół założony w 2013 roku przez Filipa „FiFU” Bednarczyka oraz Piotra „Maracha” Maraszka. Ich nazwa powstała w wyniku połączenia pseudonimów. Sami piszą dla siebie teksty oraz komponują muzykę. Ich debiutancki album nosi nazwę „komPROmis” i będzie w sobie zawierał elementy z wielu gatunków muzycznych, takich jak: hip-hop, reggae, dubstep, rock, czy nawet metal! Zaskakujące eksperymenty muzyczne uzasadnione są zróżnicowanym przekazem w każdej piosence.

Twórcy starają się używać takich środków, by jak najlepiej wyrażać swoje emocje na nutach. Numerów zespołu można słuchać w wielu rozgłośniach, np. w Radiu Egida, Megafon, Nagłos czy w Radiu Luzik, gdzie ich piosenki znajdują się na najwyższych miejscach na listach przebojów. Ich muzyka rozrywkowa cieszy uszy wielu słuchaczy, którzy bawią się przy ich dźwiękach. Na żywo można ich było usłyszeć m.in. na lokalnych imprezach w Karpaczu, na koncercie w czeskich Jilemnicach, na majówce 2013 w Przesiecie, czy na jeleniogórskich Juwenaliach 2013, gdzie supportowali zespół De Mono.

Na ich koncertach można także usłyszeć Renatę Maraszek, która wystąpiła gościnnie w piosence „Lubię Cię” i ubarwia ich występy swoim śpiewem. Ponadto zespół Mafi Furach może pochwalić się zajęciem 3-go miejsca w konkursie muzycznym „Jesteś Bogiem” organizowanym przez twórców słynnego filmu o grupie Paktofonika.

Koncert dofinansowany z budżetu Miasta Jelenia Góra odbywa się w ramach cyklu „Scena bliżej nas”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Zaczytaj się z Jelonką.com

Aktorska przygoda czeka

Dzień Bibliotekarza inny, niż zawsze

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~kolec 18-06-2014 15:12
no to looz
~kolec 18-06-2014 15:30
no to looz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Bestialsko piękna sobota w Muzeum Karkonoskim

Radny Mariusz Gierus pokieruje pogotowiem

Urząd Marszałkowski przejmuje linię kolejową do Świeradowa Zdroju

Rekrutacja do szkoły muzycznej w Jeleniej Górze  

Zapraszają na noc w muzeum

Sonda

Otwarcie szkół dla najmłodszych uczniów nie oznacza normalnej nauki, tylko zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Czy to ma sens?

Oddanych
głosów
836
Tak
27%
Nie
68%
Nie wiem
5%