MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Mafi Furach w sobotę w „Muflonie”

Wiadomości: Jelenia Góra/Sobieszów
Środa, 18 czerwca 2014, 6:50
Aktualizacja: 6:52
Autor: organizatorzy
Fot. Organizatorzy
Wybuchowa mieszanka hip–hop, reggae, dubstep i rock, zaskakujące eksperymenty muzyczne i piękne tancerki – już w najbliższą sobotę (21.06) w Miejskim Domu Kultury „Muflon” będzie okazja, aby bawić się przy energetycznej muzyce Mafi Furach. Wstęp jest bezpłatny.

Mafi Furach to zespół założony w 2013 roku przez Filipa „FiFU” Bednarczyka oraz Piotra „Maracha” Maraszka. Ich nazwa powstała w wyniku połączenia pseudonimów. Sami piszą dla siebie teksty oraz komponują muzykę. Ich debiutancki album nosi nazwę „komPROmis” i będzie w sobie zawierał elementy z wielu gatunków muzycznych, takich jak: hip-hop, reggae, dubstep, rock, czy nawet metal! Zaskakujące eksperymenty muzyczne uzasadnione są zróżnicowanym przekazem w każdej piosence.

Twórcy starają się używać takich środków, by jak najlepiej wyrażać swoje emocje na nutach. Numerów zespołu można słuchać w wielu rozgłośniach, np. w Radiu Egida, Megafon, Nagłos czy w Radiu Luzik, gdzie ich piosenki znajdują się na najwyższych miejscach na listach przebojów. Ich muzyka rozrywkowa cieszy uszy wielu słuchaczy, którzy bawią się przy ich dźwiękach. Na żywo można ich było usłyszeć m.in. na lokalnych imprezach w Karpaczu, na koncercie w czeskich Jilemnicach, na majówce 2013 w Przesiecie, czy na jeleniogórskich Juwenaliach 2013, gdzie supportowali zespół De Mono.

Na ich koncertach można także usłyszeć Renatę Maraszek, która wystąpiła gościnnie w piosence „Lubię Cię” i ubarwia ich występy swoim śpiewem. Ponadto zespół Mafi Furach może pochwalić się zajęciem 3-go miejsca w konkursie muzycznym „Jesteś Bogiem” organizowanym przez twórców słynnego filmu o grupie Paktofonika.

Koncert dofinansowany z budżetu Miasta Jelenia Góra odbywa się w ramach cyklu „Scena bliżej nas”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Stop marginalizacji średnich miast

Hip Hop Festiwal

Zaczytaj się z Jelonką.com

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~kolec 18-06-2014 15:12
no to looz
~kolec 18-06-2014 15:30
no to looz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

II Dni Muzyki Papieskiej w Jeleniej Górze

Wybory parlamentarne (aktualizacja)

Premiera “Kto się boi Pani Eś” w Teatrze Animacji

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Przeszkadzali gapie

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
579
Tak
13%
Nie
66%
Nie wiem
21%