MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Macierzyństwo we flaszce wódki

Wiadomości: Dolny Śląsk
Poniedziałek, 8 października 2007, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 8 października 2007, 14:42
Autor: TEJO
Fot. Archiwum
Z dwoma promilami alkoholu w organizmie matka karmiła dziecko piersią.

Ośmiomiesięczną dziewczynką „opiekowali się” w jednej z miejscowości w pobliżu Bolkowa 35-letnia kobieta i jej o 10 lat starszy konkubent. Obydwoje byli pijani w sztok. Pokłócili się. Wybuchła awantura. Było słychać krzyk kobiety i głośny płacz dziecka. Zaalarmowani tym sąsiedzi zawiadomili policję.

Kiedy funkcjonariusze weszli do mieszkania, pijany mężczyzna rzucał się do bicia, a mocno nietrzeźwa kobieta karmiła dziewczynkę piersią.
Policjanci obezwładnili krewkiego konkubenta i zawiadomili pogotowie ratunkowe, które zabrało dziecko do szpitala w Jaworze.
Rodzice dziewczynki trafili do izby wytrzeźwień w Legnicy.

W organizmie kobiety stwierdzono dwa promile alkoholu. Jej oraz konkubentowi grozi kara do pięciu lat więzienia, jeśli okaże się, że swoją postawą spowodowali zagrożenie dla zdrowia lub życia dziecka.

Ogłoszenia

Czytaj również

To już jutro!  

Studium na początek

Jubileusze małżeńskie

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~STARY 8-10-2007 15:01
TO JEST BIALY RUSEK ALBO WHITE RUSSIAN PO ANGIELSKU
~EBE 9-10-2007 10:44
Pijana baba karmi dziecko i Jeszcze trzeba udowadniać, że to zagraża zdrowiu dziecka ? A jak się okaże , że nie zagraża, to może trzeba będzie tą panią na łamach jakiegoś poczytnego dziennika przeprosić za naruszenie dobrego imienia ? Coś tu chyba nie tak z Pana rozumowaniem Panie Redaktorze ! Pozdrawiam gorąco– EBE
~jo 9-10-2007 11:56
ja proponowałam bym pobrac probke mleczka i dac do analizy bowiecie co jestem wrogiem matek pijaczek ale krowa je trawe a mleko nie jest zielone. i dobrze ze karmiła chociaz piersia a nie zapomniała podac kaszke albo nie daj boze poparzyła
~toja 9-10-2007 13:08
Nawiązując do felietonu "Radny jechał po kielichu" jak to się ma. Za potrącenie po pijaku człowieka przysługuje grzywna dwa tysiące zł. a za karmienie dziecka ponoć pod wpływem akloholu – 5 lat więzienia, dgzie sens i logika.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Cecylia Woźniak skończyła 100 lat!

Nowe zasady kontroli drogowej  

Wypadek przy baniakach  

Stoi kolej na Kopę

Będzie kręcone!

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
870
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%