MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 27 września
im. Kosmy, Damiana

Maciej Balcar w JCK – dzisiaj

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 12 lutego 2016, 8:21
Aktualizacja: 8:23
Autor: jck.pl
Fot. JCK
Już dzisiaj (12.02) w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury wystąpi wokalista legendarnej grupy Dżem, który zaprezentuje swój najnowszy materiał. Bilety w cenie 30 zł do nabycia poprzez stronę internetową jck.pl lub w sekretariacie przy ul. Bankowej 28/30.

Maciej Balcar to nieszablonowy wokalista, który posiada rzadko spotykaną umiejętność improwizacji, niezwykle barwnej, zaskakującej i niepowtarzalnej. Dla artysty i znakomitych muzyków, którzy z nim występują na scenie nie istnieją bariery gatunkowe. Jego koncerty są zawsze świeże i przepełnione niespożytą energią, która zostaje przekazana widowni. Charyzmatyczną osobowością przyciąga rzesze widzów, dzięki czemu jego występy stanowią wyjątkowe wydarzenia, które na długo pozostają w pamięci. W planowanej trasie artysta powróci do akustycznego grania. Dzięki ukazaniu swoich utworów w pierwotnych aranżacjach, publiczność będzie miała okazję poznać twórczość Maćka na nowo, w subtelniejszej i bardziej nastrojowej formie. Łagodniejsza odmiana występów spotyka się zawsze z niezwykle emocjonalnym odbiorem słuchaczy, przenosząc ich w przestrzeń wrażeń, malowaną wyrazistymi tekstami oraz mocnym intrygującym wokalem. W ramach koncertów artysta będzie kontynuował promocję najnowszego krążka „Ruletka”, który pojawił się w styczniu 2015 roku. „Ruletka” to trzeci, studyjny krążek, który został objęty patronatem ogólnopolskiego Radia Wawa, sieci sklepów Empik oraz portalu muzycznego Wyspa.fm. W nagraniach Maćkowi towarzyszyli utalentowani muzycy: Piotr „Quentin” Wojtanowski (na co dzień występuje z Renatą Przemyk) wraz z Maciejem Mąką, który jest członkiem zespołu Chemia, jak i występuje podczas koncertów Agnieszki Chylińskiej. Dodatkowo na płycie zagościli: Jan Gałach, Kamil Rogiński oraz Jasiek Gąsowski.

Wszystkie niezbędne informacje o Macieju Balcarze oraz o zaplanowanej trasie koncertowej można znaleźć na oficjalnej stronie artysty:www.maciekbalcar.com.pl

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Roboty na Dworcowej

Komentarze po decyzji radnych ws. muzeów

Senator zachęca do głosowania na maszty

Nietypowy finał Ligi Rocka

Harcerze z nową siedzibą

Więcej przystanków kolejowych na żądanie

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

Warsztaty z Grondowym

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
971
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
3%