MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 15 lipca
im. Henryka, Włodzimierza

LVIII Sesja Rady Miejskiej Jeleniej Góry na żywo

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 8 lipca 2014, 11:29
Aktualizacja: 12:35
Autor: MT
Fot. admin
Transmisja dzięki Strimeo.tv.

Ogłoszenia

Czytaj również

Będą widoki ze Zbójeckich Skał

Są nowe defibrylatory w Jeleniej Górze  

W obiektach Sudeckiego Gwarka Walońskiego

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~Elżbieta B. 8-07-2014 22:14
Wykonawca usługi wywozu szamba na zlecenie ZGKiM Jelenia Góra wybiera ze zbiornika o pojemności ok.3 m3 po 6 lub 10 m3 i na taką ilość wystawia f-ry, to jest proceder czy jawne oszustwo ? Jeżeli udowodniło się fakt oszustwa, to czy prowadzi się rozmowy wyjaśniające i prosi się wykonawcę o zwrot wyłudzonych pieniędzy, czy sprawę kieruje się do odpowiednich służb, aby zbadać rozmiar tego ( jak to łanie panowie określają) procederu ? Ten Wykonawca, te usługi świadczy od wielu lat, a ZGKiM rozlicza go raptem za 2 lata, czy to znaczy że w poprzednich latach wybierał zgodnie ze stanem zbiorników ? Czy ZGKiM podjął w tej sprawie jakiekolwiek działania, aby sprawdzić czy oszukiwani też byli inni ? A czas na takie działania był, ponieważ ZGKiM wiadomość o tym procederze podjął już ponad rok temu.
~Elzbieta B. 8-07-2014 22:24
c.d.Dziwne jest też zachowanie innych Instytucji Państwowych w tej sprawie, ponieważ o tym procederze powiadomiona została także Prokuratura Rej. Prezydent Miasta, Rada Miasta i okazuje się, że wszyscy jak "jeden mąż" moje zawiadomienie o oszustwie na szkodę Miasta Jeleniej Góry, próbują skierować na "inne tory", tak jak tym razem na Sesji RM, że jest to skarga na dyr.ZGKiM. Dlatego po raz kolejny zadaję pytanie: Kto tu dba o czyje interesy? Ps.Nie byłam obecna na posiedzeniu KGK, ponieważ zaproszenie dostałam po terminie. Przypadek czy celowość ?
~WYRZUTEK 9-07-2014 0:24
metody matactwa tej zorganizowanej grupy działającej stale i w porozumieniu doprowadzone do perfekcji... od 2001 roku prosiłem osobiście i w pismach ZGM, ZGL, ZGKiM, Wydział spraw lokalowych UM JG. Jak również na koniec kolejnych prezydentów miasta o pomoc i umożliwienie mi odpracowania zaległości. Niestety szwindle i matactwo są dla tych cwaniaków ważniejsze, ważniejsze od obywatela i praw jednostki której powinni służyć jak psy. Zwykłe stado karierowiczów, wygadanych elokwentnych nierobów zjednoczonych niczym naczynia połączone układami partyjno rodzinno biznesowymi. Mam nadzieje że NIK niebawem zawita do tego całego biznesu kupczenia gruntami, lokalami nie tylko mieszkaniowymi i wymiecie ten cały syf tam panujący. Czego sobie i Państwu jak najrychlej życzę.
~Duch Gór 9-07-2014 1:00
Kiedyś mówiono że , cham chodzi w kaloszach,dziś wystarczy popatrzeć na zachowanie w trosce o sprawy mieszkańców dwóch panów, sami oceńcie,jak zachowuje się cham! a jak kawał chama, za mieszkańców,datki w sprawach istotnych. 4 stopień zbolszewizowania, a kiedyś mówiło się o 3 stopniach.:-)
Dzidek 10-07-2014 13:59
Pani ElżbietoB - chyba złą drogę Pani obrała. Nie rozmawia się częściej z "gadającymi głowami" niż tylko jeden. - Trzeba robić swoje. Potrzebny upór i nic więcej i powtarzam - niech Pani nie liczy "na gadające głowy".
~Elżbieta B. 10-07-2014 18:36
do~Dzidek - Dziękuję za wsparcie :) A co do mnie, to jestem jak Woda :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Śmieci przy ścieżce na Perłę Zachodu

Czyżby Andrzej Duda?

Co z wodą w zalewie złotoryjskim?

Guwer: To będzie profesjonalny skatepark treningowy

W lwóweckim magistracie z ograniczeniami

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
753
Tak
46%
Nie
40%
Nie wiem
14%