MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 14 lipca
im. Kamila, Marcelina

Lustereczko powiedz przecie... na poranku w Muflonie

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 16 października 2017, 13:04
Aktualizacja: Wtorek, 17 października 2017, 8:02
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Czarodziejskie zwierciadło było motywem przewodnim drugiego poranka rodzinnego w Miejskim Domu Kultury "Muflon" w tym sezonie. Tradycyjnie, uczestnicy całymi rodzinami świetnie się bawili, wykonywali prace artystyczne, oglądali bajkę o Bolku i Lolku oraz zgarniali nagrody od sponsorów.

Organizatorzy przyznają, że poranki są wyjątkowe, ponieważ oferują nie tylko bajkowe spotkanie, gdzie poznajemy zapomniane polskie kreskówki, ale też dobrze bawią się rodzice z dziećmi. - Tak dopasowujemy program, żeby mali i duzi świetnie się w nim odnaleźli. Rodzice z przyjemnością wracają do bajek ze swojego dzieciństwa, a warsztaty artystyczne angażują jednych i drugich, bo rodzice chętnie pomagają swoim dzieciom - podkreśliła Agnieszka Gierus, która obok Marcina Swekleja i Agaty Makutynowicz-Turskiej prowadzi Bajkowe Poranki Rodzinne w Muflonie.

Podczas warsztatów uczestnicy tworzyli własne czarodziejskie zwierciadła. Dzieci odbierały też nagrody za prace wykonane w domu, a na zakończenie odbyło się losowanie nagród dla osób posiadających bilety. - Poranki w Muflonie są fajne - powiedziała Karina, która podczas warsztatów we wrześniu miała okazję zrobić ośmiornicę, a w minioną niedzielę lusterko.

- Bardzo nam się podoba. Jesteśmy tu drugi raz i będziemy przychodziły przez cały sezon - wyznała pani Dominika z Jeleniej Góry, która na poranek przybyła z córką Tosią. - Sama bym w domu takich zajęć nie wymyśliła, a widzę, że jej się podoba - dodała.

Kolejny poranek w Sobieszowie za miesiąc - 12 listopada uczestnicy wcielą się w rolę małych filmowców. Tu również można wykonać pracę domową z szansą na nagrodę. Szczegóły na stronie www.muflon.sobieszow.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Czyżby Andrzej Duda?

Przetarg na kolejną stację

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~xxx 16-10-2017 20:57
nawet na zdjęciach,pani Grzegorczyk z firmy Welles ,ktora okradala przez lata ludzi i urzędy państwowe. Takiej osoby nie można wpus...ć w takie miejsca,bo zaraz komuś narobić smrodu.
~max 16-10-2017 21:32
Misiek jesteś wielki :-)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Frekwencja dopisała. Będzie skatepark?

Trwa nabór do Straży Granicznej

W KSON–ie dzieje się

Potok Łomnica ponownie został zanieczyszczony  

Synoptycy: burze, deszcz i silny wiatr

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
612
Tak
47%
Nie
40%
Nie wiem
13%