MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Łukasz Włoch znowu na trasie

Wiadomości: Rajd Mazowiecki
Piątek, 13 maja 2011, 17:50
Aktualizacja: Sobota, 14 maja 2011, 11:23
Autor: MDvR
Łukasz Włoch szykuje się do Rajdu Karkonoskiego (10–12 czerwca)
Fot. archiwum
Przed jeleniogórskim pilotem Łukaszem Włochem kolejny start, 14 maja wraz Adam Marciniakiem wystartują Peugeotem 206 RC w Rajdzie Mazowieckim zaliczanym do Rajdowego Pucharu Polski.

Rajd na Mazowszu uznany jest za jeden z najszybszych w polskim kalendarzu, samochody osiągają prędkości ponad 200km/h. Szybkie rajdy pasują jeleniogórskim zawodnikom, w poprzednich latach triumfowali tam m.in. Łukasz Szterleja i Marek Gieruszczak. Miejmy nadzieję że i tym razem puchar trafi do Jeleniej Góry.

Łukasz to jeden z bardziej doświadczonych pilotów, kiedyś był konkurentem mojego brata. Znany jest z tego że się nie poddaje i liczy się dla niego sportowy wynik. Takiego pilota potrzebuje. Na co dzień sam pilotuje swojego brata, teraz sam będę słuchał jak dyktuje Łukasz, damy z siebie wszystko – wyznaje Adam Marciniak.

Jesteśmy po zapoznaniu z trasą, organizator wytyczył nowe odcinki w okolicach Kozienic. Są to bardzo szybkie i zdradliwe trasy. Z pewnością bardziej techniczne niż w poprzednich edycjach w których startowałem. Przy bardzo dużej prędkości trzeba utrzymać idealną linię toru jazdy. Z Adamem fajnie mi się współpracuje, może dlatego że sam jest pilotem. Cały zespół jest pozytywnie nastawiony i co najważniejsze zgrany. Już niedługo mój ukochany Rajd Karkonoski więc trzeba się „odrdzewić” przed występem na własnym terenie. Chciałbym podziękować firmom Opony Marciniak M drive AM brakes i autoauto.pl, są to prawdziwi pasjonaci sportu bez których nasze starty byłyby w sferze marzeń – dodaje Łukasz Włoch.

Ogłoszenia

Czytaj również

Promesa dla powiatu

Dużo drożej za śmieci

Zacięta i efektowna walka w Przesiece

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~gates 13-05-2011 22:06
powodzenia! Czekamy na Karkonoski :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Bus był zepsuty?

PiS apeluje do mieszkańców

Giną woreczki na psie odchody

Świetne półkolonie

37. MFTU rozpoczęty!

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
626
Tak
21%
Nie
76%
Nie mam zdania
3%