MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Łucznicy z Pielgrzymki mistrzami Polski

Wiadomości: Sędziszów
Poniedziałek, 25 lipca 2011, 17:19
Aktualizacja: 17:23
Autor: MDvR
Fot. uniapielgrzymka.pl
Adriana Żurańska i Mateusz Borowiak zostali mistrzami Polski w konkurencji par mieszanych 60. Mistrzostw Polski Juniorów w łucznictwie, które zakończyły się 24 lipca w świętokrzyskim Sędziszowie. W konkurencji mikst w rundzie kwalifikacyjnej wzięło udział 36 par mieszanych.

W kwalifikacjach mikst Unii Pielgrzymka zajął siódme miejsce. Do rundy eliminacyjnej (pojedynkowej) zakwalifikowano 16 najlepszych zespołów. W 1/8 finału Unia pokonała Górnika Grabownica, w ćwierćfinale byłą lepsza od Łucznika Żywiec, w którym występowała Natalia Leśniak, zawodniczka, która zdobyła kwalifikację do Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012. Pojedynek z Łucznikiem Żywiec był bardzo emocjonujący do ostatniej strzały. Dopiero po podliczeniu ostatniej, czwartej czterostrzałowej serii okazało się, że to Pielgrzymka wystąpi w półfinale 60. Mistrzostw Polski.

W walce o finał Unia pokonała Surmę Poznań. W finale z ŁKS-em Radom nic nie zapowiadało złotego medalu. Przed ostatnia serią reprezentanci Pielgrzymki przegrywali pięcioma punktami. W ostatnich czterech strzałach zniwelowali przewagę i doprowadzili do

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wypadek przy baniakach  

Teraz lepiej widać

Pożegnali Słońce

Warsztaty modelarskie

Spotkanie z historią

Studium na początek

Janowiczanki najlepsze w Sycowie

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
68
Tak
62%
Nie
37%
Nie wiem
1%