MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Lubawka w „okręgówce”, zmiany w terminarzu

Wiadomości: Dolny Śląsk
Wtorek, 28 lipca 2009, 16:10
Aktualizacja: Środa, 29 lipca 2009, 17:56
Autor: Radek
Dolnośląski Związek Piłki Nożnej uchylił decyzję jeleniogórskiego OZPN–u w sprawie meczu ligi okręgowej pomiędzy Orłem Lubawka a Gryfem Gryfów Śląski. W skutek tej decyzji obie drużyny pozostaną w klasie „O”. Nastąpią zatem zmiany w terminarzu.

Po zakończeniu meczu Orzeł Lubawka – Gryf Gryfów Śląski okazało się, iż jeden z zawodników Gryfa nie był w stanie potwierdzić swojej tożsamości, gdyż nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów. Po tym jak zawodnik dostarczył do siedziby OZPN-u wymagane dokumenty potwierdzające jego tożsamość, uznano iż fakt nie posiadania przez niego dowodu osobistego w dniu meczu nie jest wystarczającym powodem do karania klubu z Gryfowa walkowerem. Taki werdykt nie spodobał się działaczom z Lubawki i złożyli oni apelację od tej decyzji do wyższej instancji. Jak się to później okazało, była to słuszna decyzja, gdyż DZPN nakazał jeleniogórskiemu związkowi ponownie rozpatrzyć tę kwestię.

Jako że początek rozgrywek jest już blisko, nie ma czasu na ponowne przeprowadzenie postępowania. W związku z tym, za zgodą DZPN-u, postanowiono, że w lidze okręgowej w tym sezonie będzie uczestniczyło 17 zespołów. W tym sezonie na boiskach okręgówki zobaczymy zarówno Orła Lubawkę jak i Gryfa. Nikt nie zajmie miejsca Lubawki w I grupie A- klasy i będzie ona liczyła 13 zespołów.

Całe to zajście spowodowało zmianę terminarza ligi okręgowej na sezon 2009�0.

Terminarz ligi okręgowej 2009/10 – runda jesienna:

Kolejka: 1 – 2009-08-15/16

Włókniarz Mirsk – Jawa Otok
Victoria Ruszów – Piast Zawidów
Olsza Olszyna – Czarni Lwówek Śląski
Łużyce Lubań – Orzeł Wojcieszów
Nysa Zgorzelec – GKS Raciborowice
Woskar Szklarska Poręba – Olimpia Kowary
Olimpia KG – Gryf Gryfów Śląski
Sparta Zebrzydowa - Granica Bogatynia
Pauza: Orzeł Lubawka.

Kolejka: 2 - 2009-08-19 /środa - g. 17:30/

Gryf Gryfów Śląski – Sparta Zebrzydowa
Olimpia Kowary – Olimpia KG
GKS Raciborowice – Woskar Szklarska Poręba
Orzeł Wojcieszów – Nysa Zgorzelec
Czarni Lwówek Śląski – Łużyce Lubań
Piast Zawidów – Olsza Olszyna
Jawa Otok – Victoria Ruszów
Orzeł Lubawka – Włókniarz Mirsk
Pauza: Granica Bogatynia.

Kolejka: 3 - 2009-08-22/23

Victoria Ruszów – Orzeł Lubawka
Olsza Olszyna – Jawa Otok
Łużyce Lubań – Piast Zawidów
Nysa Zgorzelec – Czarni Lwówek Śląski
Woskar Szklarska Poręba – Orzeł Wojcieszów
Olimpia KG – GKS Raciborowice
Sparta Zebrzydowa – Olimpia Kowary
Granica Bogatynia – Gryf Gryfów Śląski
Pauza: Włókniarz Mirsk.

Kolejka: 4 - 2009-08-29/30

Olimpia Kowary – Granica Bogatynia
GKS Raciborowice – Sparta Zebrzydowa
Orzeł Wojcieszów – Olimpia KG
Czarni Lwówek Śląski – Woskar Szklarska Poręba
Piast Zawidów – Nysa Zgorzelec
Jawa Otok – Łużyce Lubań
Orzeł Lubawka – Olsza Olszyna
Włókniarz Mirsk – Victoria Ruszów
Pauza: Gryf Gryfów Śląski.

Kolejka: 5 - 2009-09-02 /środa - g. 17:30/

Olsza Olszyna – Włókniarz Mirsk
Łużyce Lubań – Orzeł Lubawka
Nysa Zgorzelec – Jawa Otok
Woskar Szklarska Poręba – Piast Zawidów
Olimpia KG – Czarni Lwówek Śląski
Sparta Zebrzydowa – Orzeł Wojcieszów
Granica Bogatynia – GKS Raciborowice
Gryf Gryfów Śląski – Olimpia Kowary
Pauza: Victoria Ruszów.

Kolejka: 6 - 2009-09-05/06

GKS Raciborowice – Gryf Gryfów Śląski
Orzeł Wojcieszów – Granica Bogatynia
Czarni Lwówek Śląski – Sparta Zebrzydowa
Piast Zawidów – Olimpia KG
Jawa Otok – Woskar Szklarska Poręba
Orzeł – N ysa
Włókniarz Mirsk – Łużyce Lubań
Victoria Ruszów – Olsza Olszyna
Pauza: Olimpia Kowary

Kolejka: 7 - 2009-09-12 /13

Łużyce Lubań – Victoria Ruszów
Nysa Zgorzelec – Włókniarz Mirsk
Woskar Szklarska Poręba – Orzeł Lubawka
Olimpia KG – Jawa Otok
Sparta Zebrzydowa – Piast Zawidów
Granica Bogatynia – Czarni Lwówek Śląski
Gryf Gryfów Śląski – Orzeł Wojcieszów
Olimpia Kowary – GKS Racibororwice
Pauza: Olsza Olszyna.

Kolejka: 8 - 2009-09-16 /środa - g. 17:00/

Orzeł Wojcieszów – Olimpia Kowary
Czarni Lwówek Śląski – Gryf Gryfów Śląski
Piast Zawidów – Granica Bogatynia
Jawa Otok – Sparta Zebrzydowa
Orzeł Lubawka – Olimpia KG
Włokniarz – Woskar Szklarska Poręba
Victoria Ruszów – Nysa Zgorzelec
Olsza Olszyna – Łużyce Lubań
Pauza: GKS Raciborowice.

Kolejka: 9 - 2009-09-19/20

Nysa Zgorzelec – Olsza Olszyna
Woskar Szklarska Poręba – Victoria Ruszów
Olimpia KG – Włókniarz Mirsk
Sparta Zebrzydowa – Orzeł Lubawka
Granica Bogatynia – Jawa Otok
Gryf Gryfów Śląski – Piast Zawidów
Olimpia Kowary – Czarni Lwówek Śląski
GKS Raciborowice – Orzeł Wojcieszów
Pauza: Łużyce Lubań.

Kolejka: 10 - 2009-09-26/27

Czarni Lwówek Śląski – GKS Raciborowice
Piast Zawidów – Olimpia Kowary
Jawa Otok – Gryf Gryfów Śląski
Orzeł Lubawka – Granica Bogatynia
Włókniarz Mirsk – Sparta Zebrzydowa
Victoria Ruszów – Olimpia KG
OIsza – Woskar Szklarska Poręba
Łużyce Lubań – Nysa Zgorzelec
Pauza: Orzeł Wojcieszów

Kolejka: 11 - 2009-10-03/04

Woskar Szklarska Poręba – Łużyce Lubań
Olimpia KG – Olsza Olszyna
Sparta Zebrzydowa – Victoria Ruszów
Granica Bogatynia – Włókniarz Mirsk
Gryf Gryfów Śląski – Orzeł Lubawka
Olimpia Kowary – Jawa Otok
GKS Raciborowice – Piast Zawidów
Orzeł Wojcieszów – Czarni Lwówek Śląski
Pauza: Nysa Zgorzelec.

Kolejka: 12 - 2009-10-10/11

Piast Zawidów – Orzeł Wojcieszów
Jawa Otok – GKS Raciborowice
Orzeł Lubawka – Olimpia Kowary
Włókniarz Mirsk – Gryf Gryfów Śląski
Victoria Ruszów – Granica Bogatynia
OIsza – Sparta Zebrzydowa
Łużyce Lubań – Olimpia KG
Nysa Zgorzelec – Woskar Szklarska Poręba
Pauza: Czarni Lwówek Śląski.

Kolejka: 13 - 2009-10-17/18

Olimpia KG – Nysa Zgorzelec
Sparta Zebrzydowa – Łużyce Lubań
Granica Bogatynia – Olsza Olszyna
Gryf Gryfów Śląski – Victoria Ruszów
Olimpia Kowary – Włókniarz Mirsk
GKS Raciborowice – Orzeł Lubawka
Orzeł Wojcieszów – Jawa Otok
Czarni Lwówek Śląski – Piast Zawidów
Pauza: Woskar Szklarska Poręba.

Kolejka: 14 - 2009-10-24 /25

Jawa Otok – Czarni Lwówek Śląski
Orzeł Lubawka – Orzeł Wojcieszów
Włókniarz Mirsk – GKS Raciborowice
Victoria Ruszów – Olimpia Kowary
Olsza Olszyna – Gryf Gryfów Śląski
Łużyce Lubań – Granica Bogatynia
Nysa Zgorzelec – Sparta Zebrzydowa
Woskar Szklarska Poręba – Olimpia KG
Pauza: Piast Zawidów.

Kolejka: 15 - 2009-10-31 /sobota - g. 14:00/

Sparta Zebrzydowa – Woskar Szklarska Poręba
Granica Bogatynia – Nysa Zgorzelec
Gryf Gryfów Śląski – Łużyce Lubań
Olimpia Kowary – Olsza Olszyna
GKS Raciborowice – Victoria Ruszów
Orzeł Wojcieszów – Włókniarz Mirsk
Czarni Lwówek Śląski – Orzeł Lubawka
Piast Zawidów – Jawa Otok
Pauza: OIimpia KG.

Kolejka: 16 - 2009-11-07/08

Orzeł Lubawka – Piast Zawidów
Włókniarz Mirsk – Czarni Lwówek Śląski
Victoria Ruszów – Orzeł Wojcieszów
Olsza Olszyna – GKS Raciborowice
Łużyce Lubań – Olimpia Kowary
Nysa Zgorzelec – Gryf Gryfów Śląski
Woskar Szklarska Poręba – Granica Bogatynia
Olimpia KG – Sparta Zebrzydowa
Pauza: Jawa Otok.

Kolejka: 17 - 2009-11-11 /środa - g. 14:00/

Granica Bogatynia – Olimpia KG
Gryf Gryfów Śląski – Woskar Szklarska Poręba
Olimpia Kowary – Nysa Zgorzelec
GKS Raciborowice – Łużyce Lubań
Orzeł Wojcieszów – Olsza Olszyna
Czarni Lwówek Śląski – Victoria Ruszów
Piast Zawidów – Włókniarz Mirsk
Jawa Otok – Orzeł Lubawka
Pauza: Sparta Zebrzydowa.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zaległa wpadka Lechii

Prezydent wezwany przez prokuratora

Wiosna Biedronia sprawdza i zapowiada

Wysoka porażka w Ścinawie

Niedoróbki na drodze

Miłośnicy zabytków na swoim kolejnym zlocie

Głosy za strajkiem?

Ogołocili drzewa

Sonda

Czy wszyscy młodzi do 26. roku życia powinni być zwolnieni z podatku PIT?

Oddanych
głosów
952
Tak
38%
Nie
55%
Nie mam zdania
8%