MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

LPR - zacznijmy od nowa

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 20 kwietnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 21 stycznia 2006, 11:07
Autor: Nowiny Jeleniogórskie
Zarząd Okręgu Dolnośląskiego Ligi Polskich Rodzin rozwiązał Zarząd Powiatowy LPR w Jeleniej Górze (16 kwietnia). Jednocześnie powołał na pełnomocnika LPR Krzysztofa Myszę, dotychczasowego prezesa jeleniogórskiej struktury.

- Podjęliśmy taką decyzję, aby oczyścić sytuację - wyjaśnia Rafał Cierpiał, rzecznik prasowy dolnośląskiego LPR. Przypomnijmy, że w Jeleniej Górze do reprezentowania partii Giertycha przyznawały się dwie grupy działaczy. Ta skupiona wokół Krzysztofa Myszy, popierana przez wrocławskie władze, oraz druga zorganizowana przez Krzysztofa Konopkę i Grzegorza Niedźwieckiego jednocząca osoby nieakceptujące Krzysztofa Myszy. Zamieszanie wynikło po zebraniu wyborczym, na którym nowym szefem jeleniogórskiej LPR został Krzysztof Konopka. Zarząd Okręgu LPR nie uznał wyników tych wyborów, z kolei zwolennicy nowego szefa udowadniali, że wszystko odbyło się zgodnie ze statutem. Rafał Cierpiał przyznaje, że do rozwiązania struktury jeleniogórskiej doszło, gdyż były wątpliwości prawne związane z obecnością na kwestionowanym zebraniu wyborczym faktycznych członków LPR (Niedźwiecki i Konopka nie mają legitymacji partyjnej).

Ogłoszenia

Czytaj również

Relacja z Targów Ceramiki w Bolesławcu  

Stop takim przepustom

Razem bezpieczniej

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~rfx 20-04-2005 12:27
Pytanie za 100 punktów: którego z jeleniogórskich radnych zalanego w trupa /inna wersja obrzydliwej plotki mówi, że schlanego jak świnię/ znalazła na łące Straż Miejska i odwiozła do domu /dobre te nasze chłopaki/. Co prawda było to rok temu, ale warto przypomnieć, może nawet bez związku z artykułem ;o)
~adi jelonka 20-04-2005 12:38
daj odpowiedź bo nie wiemy
~adi 20-04-2005 13:58
zacznijcie od "ZERA" w LPR jest tyle ZER że dobrze im tam jest

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Lech Wałęsa w Świeradowie Zdroju

Kandydaci PO

W mieście bez plastików

Seniorzy filmowcami

PiS ujawnił listy kandydatów

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
591
Tak
86%
Nie
9%
Nie mam zdania
5%