Czytających: 11343

IV liga piłkarska: Lotnik tylko remisuje z Polonią Trzebnica

Poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 13:48
Aktualizacja: 13:59
Zaledwie punkt dopisali do swojego dorobku piłkarze czwartoligowego Lotnika Jeżów Sudecki. Podopieczni Jerzego Szalińskiego zremisowali na własnym boisku 2:2 z niżej notowaną Polonią Trzebnica.

Spotkanie ułożyło się po myśli gospodarzy, którzy w 25. minucie zdołali wyjść na prowadzenie. Damian Górgul precyzyjnie dograł do Mateusza Dregana, który minął bramkarza i skierował futbolówkę do siatki przyjezdnych. Końcówka pierwszej części gry to słabsza postawa defensywy Lotnika, która została zaskoczona aż dwukrotnie. W 37. minucie do wyrównania doprowadził Jacek Nawrot, a chwilę później gości na prowadzenie wyprowadził Sławomir Kołodziej, który z łatwością minął naszych obrońców i pokonał Macieja Maćkowskiego. W drugiej odsłonie Lotnik walczył o odwrócenie losów spotkania. To udało się połowicznie, bo skończyło się na remisie. Gola na 2:2 zdobył z rzutu karnego Krzysztof Białkowski.

Lotnik Jeżów Sudecki - Polonia Trzebnica 2:2 (1:2)

Lotnik: Maćkowski, Kocot, Dregan, Bojanowski, Białkowski, Suchanecki, Górgul, Pieńkowski, Gołąb, Niemirski, Madej