MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Lotnik rozpoczął przygotowania do nowego sezonu

Wiadomości: Jeżów Sudecki
Czwartek, 16 lipca 2009, 21:07
Aktualizacja: 21:09
Autor: Radek
Większość drużyn piłkarskich rozpoczyna przygotowania do nadchodzącego wielkimi krokami nowego sezonu. W poniedziałkowe popołudnie na pierwszą sesję treningową wybiegli piłkarze Lotnika Jeżów Sudecki.

Po degradacji do A-klasy w zespole z Jeżowa rewolucji nie będzie. Trenerem nadal będzie Kazimierz Hamowski, który wiosną przejął praktycznie zdegradowany do A-klasy zespół. O powrót na boiska okręgówki zamierza powalczyć też większość piłkarzy grających w sezonie 2008/09 w barwach jeżowskiego klubu.

Jeżeli chodzi o transfery to nikt nie chce na razie zdradzać szczegółów. Wiadome jest jedynie, że po kontuzji do gry ma wrócić Kamil Grabski. Jako wzmocnienie traktuje się także powrót Roberta Idziego, który miniony sezon spędził w Pogoni Wleń. Do gry szykuje się też doświadczony obrońca Robert Jończy i najprawdopodobniej powróci ze Sparty Zebrzydowa Adrian Lis. Wychowanek Karkonoszy oprócz gry w Lotniku ma też objąć funkcję trenera jednej z grup młodzieżowych tego klubu.
Na dzień dzisiejszy z klubu odszedł jedynie Marcin Romaniak, który chce kontynuować swoją przygodę z piłką w Czarnych Strzyżowiec. Wielce prawdopodobne jest również, iż Karkonoszom w LDJ-tce pomoże Mirosław Gałuszka.

22 lipca piłkarze Lotnika rozpoczną serię sparingów. Pierwszy mecz zagrają w Lwówku Śląskim, gdzie ich rywalem będą miejscowi Czarni. Trzy dni później w Mirsku jeżowian sprawdzi Włókniarz, a 01.08.09r. podopieczni Kazimierza Hamowskiego zagrają na wyjeździe z Olimpią Kamienna Góra. Kolejne dwa mecze odbędą się w Jeżowie Sudeckim, 05.08.09r. Lotnik podejmie Olszę Olszyna, a na koniec przygotowań do Jeżowa przyjedzie Olimpia Kowary (08.08.09r.). Tydzień po tym spotkaniu odbędzie się pierwsza runda Pucharu Polski JOZPN, natomiast 23.08.09r. startuje A-klasa. W Jeżowie wszyscy oczekują rychłego powrotu do „okręgówki”.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Mikołajki wolontariuszy z kowarskiego Lema

Magiczny wieczór z Cleo i Pectus

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Karolina wśród najpiękniejszych!

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Chcą powtórki wyborów!

O jeleniogórskim rynku

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
740
Tak
21%
Nie
70%
Nie wiem
9%