Lotnik poszedł w ślady Karkonoszy

Wiadomości: Jeżów Sudecki
Niedziela, 6 listopada 2016, 15:41
Aktualizacja: 23:15
Scenariusz wczorajszego spotkania Karkonoszy nieco różnił się od tego z niedzielnego (6.11) pojedynku z udziałem Lotnika Jeżów Sudecki i Stali Chocianów, ale efekt końcowy był podobny. Jeżowianie mimo prowadzenia do przerwy 1:0, w drugiej połowie w ciągu 60 sekund stracili dwie bramki, a tym samym komplet punktów pojechał do Chocianowa.

Faworytem spotkania byli goście, ale to jeżowianie dopięli swego za sprawą gola w 38. minucie autorstwa Beckera. Po zmianie stron przyjezdni szukali swoich szans, ale i Lotnik starał się o zmianę rezultatu. Przełomowa okazała się 66. minuta, kiedy to w ciągu niespełna 60 sekund Lotnik stracił dwa gole, a katem w obu przypadkach okazał się Rogalski. Przy pierwszym golu małą "asystę" należy zapisać bramkarzowi gospodarzy - Maćkowskiemu, ale przy drugim uderzeniu nie miał już szans. Do końcowego gwizdka miejscowym nie udało się zmienić wyniku meczu i musieli uznać wyższość Stali.

W następnej kolejce (12-13.11) Lotnik powalczy o punkty w Grębocicach z miejscową Spartą, a formę Stali Chocianów sprawdzą Karkonosze Jelenia Góra. W tabeli IV ligi Lotnik zajmuje 14. miejsce, a Stal awansowała na piątą lokatę.

Lotnik Jeżów Sudecki - Stal Chocianów 1:2 (1:0)
Gole: 1:0 Becker 38', 1:1 Rogalski 66', 1:2 Rogalski 66'.

Lotnik: Maćkowski - Madej (84' Pieńkowski), Lis (50' Góral), Białkowski, Kierlik, Piwiński, Niemirski (75' Kurzelewski), Gołąb (68' Wyka), Becker, Masel, Suchanecki.
Stal: Czarnecki - Różycki, Bednarz, Klimas, Bekieszczuk, Rogalski (90' Iwańczak), Bartuzel, Sałata, Kozak (68' Gogosz), Podziewski, Burda (88' Podziewski).