Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Niedziela, 30 października 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 lutego 2006, 14:18
Autor: Dawid
Vicelider V ligi Lotnik Jeżów Sudecki pokonał dzisiaj na swoim boisku beniaminka ligi Orzeł Wojcieszów 3-1.

Zwycięstwo oprócz kolejnych zapisanych trzech punktów pozwoliło podopiecznym Marka Herzberga zrównać się punktami z liderem rozgrywek Mirskim Włókniarzem. Spotkanie zaczęło się po myśli miejscowych. Już w 5 minucie bramkę zdobył Skorupa. Jednak jeszcze przed przerwą gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą Hamowskiego. Gości pogrążył w 78 minucie Arkadiusz Gawlik, dla którego było to dziewiąte trafienie w obecnych rozgrywkach. W następnej kolejce Lotnik zmierzy się na wyjeździe z outsiderem rozgrywek Piastem Czerwona Woda-w tym spotkaniu każdy inny wynik niż zwycięstwo ekipy z Jeżowa będzie potraktowane jako spora niespodzianka.