MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Likwidacja policyjnego telefonu zaufania

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 20 listopada 2007, 18:03
Aktualizacja: 18:04
Autor: TEJO
Fot. Archiwum
Jesteś świadkiem przestępstwa lub chciałbyś o nim anonimowo poinformować policję? Od 1 grudnia będzie można dzwonić na policyjną infolinię. Dotychczasowy telefon zaufania przestaje istnieć.

Chodzi o numer 0–800–166–011. Został zastąpiony numerem 0–800–283–107, który funkcjonuje w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i będzie obsługiwany przez funkcjonariuszy z tej jednostki.

– W przypadku odbierania informacji dotyczących zdarzeń z Jeleniej Góry i powiatu jeleniogórskiego osoby dyżurujące będą przełączać rozmowy do oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska.

Jest to numer bezpłatny, a osoby dzwoniące mogą przekazywać (także anonimowo) informacje o przestępstwach i przestępcach. Mogą uzyskać informacje dotyczące możliwości i sposobu wnoszenia skarg na działalność policji, a także otrzymać telefony (adresy) organizacji lub instytucji pomagających ofiarom przestępstw.

Ogłoszenia

Czytaj również

Było skromniej

Słoneczny festyn w Jeżowie Sudeckim

Minister Zalewska o wyborach i edukacji

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~autochton 20-11-2007 19:36
Dobrze że nie trzeba będzie dzwonić do Brukseli a tam oni będą przełączać gdzie potrzeba. Przecież trzymać rękę na pulsie to dobra rzecz.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Co z farmą fotowoltaiczną?

Spotkanie w SG po misji w Macedonii

Finał "Teatrrrałek 2019"

Szklane kopuły i obserwatorium

Śladami wyprawy na Annapurnę

Sonda

Rowerzyści też powinni zdawać egzamin na prawo jazdy?

Oddanych
głosów
284
Tak
50%
Nie
45%
Nie mam zdania
5%