Ligi Siatkówki Amatorów TKKF Orle

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Sobota, 17 lutego 2007, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 17 lutego 2007, 16:53
Liderzy tabeli solidarnie i łatwo wygrywały swoje mecze w II kolejce drugiej rundy Ligi Amatorów w Siatkówce TKKF Orle. Lider z Zaręby otrzymał punkty walkowerem za mecz z TKKF Orle. Najwięcej emocji było w pięciosetowym pojedynku Schwarckopf z Elką.

II RUNDA
<b>2 kolejka </b>
<b>SCHWARZKOPF</b> – ORLE 3 : 0 (25:15; 25:21; 25:20)
UKS – <b>SMC</b> 0 : 3 (16:25; 20:25; 21:25)
<b>ZK ZARĘBA</b> – ORLE 3 : 0 (25:0 ;25:0; 25:0) - walkower
ELKA – <b>SCHWARZKOPF</b> 2 : 3 (22:25; 33:35; 25:19; 25:20; 10:15)
ORLE – <b>UKS</b> 0 : 3 (21:25; 12:25; 22:25)

~xyz 17-02-2007 19:20
I gdzie podziali sie ci kibice elki co wierzyli w cuda.Badzcie realistami a fantastke ze moga wygac zostawcie Lemowi hahahahaha
~heheheh 17-02-2007 20:15
szwarckopf:)))
~Kibol 18-02-2007 8:57
naucz się pisac schwarzkopf xyz trzy razy z boiska schodzili:) bo im wynik nie pasował
~Lya 18-02-2007 8:59
Scchwarzkopf wymuszał wynik jak mu nie pasowało to schodzili z boiska Mecz trwal chyba z trzy godziny:)
~xyz 18-02-2007 17:33
pewnie sedzia "drukowal"a debil kibol niech nauczy sie czytac to moze zrozumie ze sa dwa rozne komentarze i szkoda ze cie nie ma na boisku obil bym ci spokojnie glowe hahahahahaha elka na mistrza chyba sobieszowa hahahaha
~posąg 18-02-2007 18:16
mistrzem uks!!!!!!!!!!!
~kibic 18-02-2007 18:18
trzeba podkreslic ze chłopacy z uksu daja rade mysle ze w przyszłosci beda dobrymi siatkarzami Jeleniej Góry trzeba podkreślić ze maja dopiero po 18 19 lat
~Kibol 18-02-2007 19:21
Elka to nie sobieszów głowe? co bys mi zrobil :):) Chyba rodzine musiał bys zawezwac :)
~ha 19-02-2007 17:12
jedno jest pewne, Scchwarzkopf, jak tylko wynik im nie pasował schodził z boiska( tłumaczącm, że nie beda grali bo sędzia im nie pasuje),,,,chłopaki grali w 6( bez ławy) wygrywali 2-0 ,,,a te przerwy i spory z sędzią,to tylko zeby przedłuzyć, i odpoczać trochę,,,,sędzia się mylił ale w obydwie strony,a na 10 min zeszli po pezspornym aucie i prawidłowej interpretacji sędziego,,,,,
~sarnix 21-02-2007 9:57
Przepraszam bardzo ale chłopcy z UKSu mają dopiero po 16 i 17 lat. Wiec za rok lub dwa, może coś z nich byc - mają potencjał.
~piotrek 21-02-2007 21:25
Siemka wiecie moze kiedy ten turniej bedzie rozgrywany od nowa bo chcialbym zlozyc teama.
~MAŁY MIŚ 22-02-2007 9:35
Ciekawe opinie. Warto poczytac zwlaszca opini o meczu "ELKA-BUJAK". Ciekawe kto pierwszy pomaszerował do szatni i była 10 min przerwa (rozgrywajacy ELKI). Warto powiedziec i o tym że 2 sedzia to ????, przekladający punkty (zwłaszcza bez wiedzy 1 sędziego)to ????, trener ELKI to ???, to ta sama osoba której zabraklo na opłacenie sali i denerwował ja czas gry bo dobry czas to 3-0 dla ???. Za godz wynajecia hali mozemy zaplacic ale wyniku nie zmienimy.
~ha 22-02-2007 14:58
Do Małego misia,,,przerwa z powodu zejścia rozgrywajacego trwała max 1 min zwykła zmaian i tyle,,wszedł nowy rozgrywajacy ,nikt niezszedł do szatni,poprostu siadł na ławce, miał prawo,u was zawodnicy faktycznie poszli do szatni, sęzie bez problemu mógł odgwizdac 3-0 (walkower) i nikt by nie miał pretensji,,,,to zawodnicy Elki chcieli dokaczyc mecz chociaż nie musieli sedzia juz pisał 3-0,,,jakos podczas meczu nikt nie skarzył sie o przekładanie punktów,,,,,płacić nie musicie,,,,macie lepszą druzynkę trzeba wam oddać,,były sytuacje kontrowersyjne,to fakt,,ale nie na tyle żeby zchodzić z boiska( zejść mozna mająć 10 lat?????????)
~Zaw. Kolegium 22-02-2007 19:06
Co ma Schwarzkopf dobra drużyne ,przecież to dziadki,oprócz naszego trenera:) Słabi są
~AS 23-02-2007 11:53
Do Małego misia :) Byłes na meczu a piszesz nieprawde W drugim secie przy stanie33:32 punkt nalezal sie Elce sędzia dał dwie żółte kartki (kapitan Elki niepowiniendostac kartki)i było by 1:1 w setach a dalej to widac po punktach jaka była rożnica set 3, 4 Dziękuje pozdrawiam
~SMC 23-02-2007 11:53
My i tak wygramy Ligę
~xm 23-02-2007 19:33
Proszę o podanie pełnej tabeli po I rundzie.
~*** 23-02-2007 23:12
O wymuszaniu wyniku wie także coś II LO, kiedy to dwukrotnie prowadziło w końcówkach z polibudą, obrażeni gracze przeciwnego zespołu robili wielka awanturę i wymuszali na arbitrze dodanie im kolejnych punktów... totalna farsa... ale skoro samemu nie umie sie wygrac meczu to trzeba szukać innego sposobu... gdyby nie ta sytuacja to byłoby szybkie 3:0, ale dla II LO :)
~P... 24-02-2007 13:44
Co do wymuszania wyniku to nie wiem czy masz racje, bo chyba kazdy by sie zdenerwowal gdyby za poprawne akcje nie otrzymal punktow. Z reszta osoba odpowiedzialna za "tablice wynikow" po meczu sama przyznala sie do swojego bledu co nalezy docenic. Nastepnym razem pisz jak bylo w rzeczywistosci. Pozdrawiam