Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 28 marca 2008, 10:22
Aktualizacja: 10:23
Autor: ROB
Tylko dwa mecze odbyły się w poświątecznym tygodniu w lidze siatkówki. W spotkaniu na szczycoie TKKF Orle pokonało Elkę po tie breaku.

Orle prowadziło już 2:0 w setach, ale Elka nie poddała się i doprowadziła do wyrównania. W myśl koszykarskiego powiedzenia, kto wygrywa ostatnie dwa sety, wygrywa także tie breaka. Ale zawodnicy TKKF zdołali się podnieść i rozstrzygnęli decydujący set na swoją korzyść.

Po tej przegranej Elka ma już tylko teoretyczne szanse na odniesienie zwycięstwa w całym turnieju.
O trzy punkty wzbogacili się siatkarze Zaręby, którzy łatwo pokonali UKS 3:0.
ZK Zaręba – UKS 3:0 (21:25, 23:25, 24:26)
TKKF “Orle” – Elka 3:2 (25:19, 26:24, 19:25, 21:25, 15:13)

7 kolejka:
TKKF „Orle” – AE (1 IV, godz. 19.30)
Politechnika – Elka (1 IV, godz. 20)
ZK Zaręba – KK (1 IV, godz. 20.15)
KK – UKS (2 IV, godz. 17.30)
TKKF “Orle” – Emeryci (3 IV, godz. 19.30)
AE – pauza

Komisja w terenie

Niebezpieczne wyzwania

Świetne występy i medale w Turku

Komentarze (10) Dodaj komentarz

~hal 28-03-2008 14:41
ludzie kto pisze te artykuły,,,koszykarskiego,,,ta osoba co to pisze nie ma nawet pojęcia co pisze,,urwała się z kosmosu,,,,,sety w koszykówce,,,chciała sie wykazać ale lipa,,wyszła
~Ziptii 28-03-2008 14:55
Zaręba łatwo pokonała UKS?! :P pfff... to że wynik 3:0 to nie znaczy że łatwy mecz. Mecz był bardzo wyrównany i tylko troszkę większe szczęście przeciwników spowodowało, że przegraliśmy końcówki setów. W 2 i 3 secie prawie cały czas wygrywaliśmy i w końcówkach na prowadzenie wychodziła Zaręba! Więc panie redaktorze, jeżeli nie widział pan spotkania i nic o nim nie słyszał proszę takiego meczu w ogóle nie komentować :P
~mmx 28-03-2008 15:32
ELKA może zdobyć 33 punkty (gra w 8 kolejce z ZARĘBĄ i w 9 kolejce z II LO ) i to wystarczy teoretycznie do zdobycia mistrzostwa. Będzie cięcie - EMERYCI grają w 8 kolejce z AE i kończą ligę , ZARĘBA gra w 8 kolejce z ELKĄ i w 9 kolejce z TKKF "ORLE"; ORLE z kolei w 8 kolejce gra z POLITECHNIKĄ z którą przegrało w I rundzie i na koniec rozgrywek z ZK ZARĘBĄ to może bć hicior kolejki i rozgrywek. Powodzenia -ELKA
~Fan siatkówki 29-03-2008 23:19
Dobry redaktor to cenny skarb. Jezeli ktoś nie umie pisać artykułów to niech sie za to nie bierze.Proszę zwracać większą uwagę na wyniki setów, np. UKS-Zaręba.To miał być łatwo wygrany mecz?? Ktoś tu się nie zna na swoim fachu...
~pff 30-03-2008 15:44
UKS nie dał sie łatwo pokonać. Byłam na meczu to widziałam. Poza tym jeżeli sie wygrywa sety na przewagi to chyba nie było tak łatwo pokonać przeciwnika nie?
~xyz 30-03-2008 20:28
szanowne panie i panowie fani Uks-u prosze sprawdzic wynik meczu uks -zareba z pierwszej rundy i pomyslec jaki postep zrobili zawodnicy :-) poza tym to siatkowka to nie lyzwiarstwo figurowe tu nie ma punktow za jakosc gry i liczy sie wynik koncowy ale bedac obiektywny mysle ze za jakies dwa lata bedziecie ekipa ktora powalczy w tej lidze pozdrawiam wszystkich fanow i fanki :-))
~Ziptii 30-03-2008 21:31
xyz... nie chodzi o to ze przegralismy... my sie z tym godzimy... ale to nie byl latwy mecz dla Zareby, o czym pisal redaktor ;p
~pff 30-03-2008 21:50
Ja wiem że liczy sie wynik końcowy ale jeżeli opisuje sie przebieg spotkania to nie powinno się pisać bzdur. Wynik z pierwszej kolejki w tej chwili nie jest istotny bo opisywana jest szósta kolejka a nie pierwsza. A ostatni mecz z Zarębą był zacięty i wyrównany więc prosze nie wpierać że Zaręba "łatwo" pokonała UKS. Również pozdrawiam ;]
~hali 31-03-2008 9:54
w sumie wszystko może się zdarzyć ale największe szanse mają ekipY; 1,Orle- wygrywa wszystko za 3 i z Zarębą za 2 i champion 2. Emeryci wygrywają z Orle i na luziku mistrzostwo 3 .Zaręba wygrywa wszystko i Emeryci wszystko ,,,Zaręba 2 miejsce Kto wszystko wygra 1 plac,,,,w walce moze pomóc zespół ,,,Akademi i Polibudy,,jak sprawi niespodzianki to moze być róznie
~pf 2-04-2008 15:19
ludziska,moze troszke wiecej szacunku dla zespolu z zareby.kilka lat gra w tej lidze i zawsze byl w na czolowych miejscach.nie mowie ze zwyciestwa przychodza im latwo,ale gra na przewagi z uks to nie szczescie tylko ogranie zawodnikow z zareby i nie tylko postep mlodych zawodnikow z uksu ma wplyw na ciezko wygrane mecze,czy przegrane ale i problemy ze skladem,poniewaz nie wszyscy zawodnicy z roznych przyczyn mogli zagrac w zarebie i ciezko skompletowac im 6 zawodnikow.