MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Liga Rocka: kolejne eliminacje w piątek

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 16 listopada 2015, 8:18
Aktualizacja: 8:21
Autor: Org
Fot. Organizator
Najbliższy koncertu eliminacyjny Ligi Rocka odbędzie się 20 listopada o godz. 17.00 w sali "Nova" Jeleniogórskiego Centrum Kultury. Bilety w cenie 5 zł do nabycia w sekretariacie JCK przy ul. 1 Maja 60.

LIGA ROCKA to nie tylko koncerty to także nowa formuła prezentacji nowych debiutujących zespołów, których na Dolnym Śląsku jest coraz więcej. Przez 21 lat Liga Rocka doczekała się szerokiego uznania stając się jednym z najbardziej popularnych przeglądów młodych zespołów na Dolnym Śląsku i jednym z najciekawszych w Polsce. Od sześciu lat LIGA ROCKA poszerzona o prezentacje niemieckich zespołów realizowana jest przez Jeleniogórskie Centrum Kultury przy współpracy Steinhaus e.V. Bautzen w ramach współpracy obu ośrodków kulturalnych.

Dzięki tej imprezie młodzi polscy muzycy mają możliwość pokazania się przed entuzjastyczną jeleniogórską publicznością, zaprezentowania własnej, oryginalnej twórczości we wszystkich rockowych odcieniach a także zdobycia pierwszych nagród i wyróżnień. Dzięki współpracy z Socjokulturalnym Centrum Steinhaus e.V. Bautzen sympatycy muzyki rockowej mają okazję poznać również niemieckie młode zespoły, które prezentują popularne wśród młodzieży rockowe nurty spod znaku hard core, thrash metal, progressive rock, alternative rock etc. nadając tym samym wysoki poziom imprezy.

W piątek wystąpią następujące zespoły:
CRIMSON VALLEY (power metal/ heavy metal)
THE COLD (hard rock)
VEXING QUESTION ( nu hard / core metal )
PINOKIO ALTERNATIVE ( post punk – alternative )
Gościnnie formacja rockowa z Niemiec THE DUNWICH HORROR

Partnerzy imprezy: Info Music, Fabryka Zespołów, Aquatica, Radiostacja Ulicznik Net, Magazyn Gitarzysta, Magazyn Perkusista.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Przygotowania Tango Karkonosze

Ślisko w Termach?

Boże Ciało 2019

Było o mediacjach

„A mury runą…” – 30 ro(c)k bez kurtyny

Kontrowersyjne nagranie nauczyciela

Wystawa w Książnicy Karkonoskiej  

Przedwiośnie na rzecz LGBT

Sonda

Czy reklamy przy drogach i ulicach dekoncentrują kierowców?

Oddanych
głosów
1266
Tak
78%
Nie
17%
Nie mam zdania
4%