Liga Piłki Siatkowej Amatorów 4 kolejka I runda

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Niedziela, 17 grudnia 2006, 0:00
Autor: ŁS
Za nami IV kolejka ligi piłki siatkowej amatorów. Na uwagę zasługuje pierwsze zwycięstwo zespołu TKKF "ORLE", natomiast zespół WOJSKA zmienił nazwę i od IV kolejki występuje jako SCHWARZKOPF ZABOBRZE.

<b>RUNDA I
4 kolejka (wyniki)</b>
<b>SCHWARZKOPF ZABOBRZE</b> - II LO 3:0 (25:16; 25:20; 25:20)
UKS - <b>ORLE</b> 2:3 (25:19; 18:25; 25:19; 12:25; 15:17)
POLIT. - <b>KOLEG. KAR</b> 1:3 (25:21; 12:25; 21:15; 22:25)
<b>SMC</b> - AE 3:2 (25:18; 25:16; 20:25; 22:25; 15:10)
E-LKA - <b>ZK ZARĘBA</b> 0:3 (13:25; 21:25; 19:25)

<b>5 kolejka</b>
18.12.06: AE - UKS godz. 17,30
18.12.06: POLIT - ZK ZARĘBA godz. 18,30 (zamiana gospodarza meczu)
18.12.06; E-LKA - SMC godz. 20,30
19.12.06; KOLEG. KAR - WOJSKO godz. 20,00
21.12.06; II LO - ORLE godz. 18,00
22.12.06; ORLE - ZK ZARĘBA godz. 19,30 (spotkanie zaległe z 2 kolejki)

Naprawy przy Złotniczej

Lista Lewicy do Sejmu

Zwycięzcy turnieju tenisowego

Komentarze (11) Dodaj komentarz

~ktos 18-12-2006 13:53
Mam pytanie te rozgrywki sa tylko dla Licealistow??
~Bula 18-12-2006 19:19
"Ktos" dlaczego tak uwazasz? Przeciez w tej ldize graja sami gimnazjalisci...
~iya 18-12-2006 20:44
dla wszystkich amatorów siatkówki
~do ktoś 18-12-2006 23:41
jestes mocny..:P
~Goguś (stały bywalec) :PP 19-12-2006 19:08
SENSACJA!!! (18.12.2006) Mecz E-LKA Sobieszów:SMC(3:0!!!!!!!!!!) Pierwszy taki łomot od początku ligi :PP Słabiaki(przyszli mistrzowie) roznieśli mistrzów(słabiaków) jak przedszkolaków :D OBY TAK DALEJ
~kibic 19-12-2006 21:40
sensacja to byla w meczu politechniki z zarębą gdzie studenci przegrywając w setach 2:0 wygrali 2:3!!!!!
~Goguś(stały bywalec)... do pana kibica 19-12-2006 23:40
Zgadza się, jest to sensacja ale na mniejszą skalę :) sobieszów rozwalił SMC w trzecim secie do 14!!! P.S Jeżeli politechnika grała w swojej sali(ujeżdżalnia koni gdzie pręty wiszą na wysokości 4m(czyli beznadzieja totalna))to trudno się dziwić chłopakom z Zaręby bo tam się gra jak w piwnicy
~zibi 20-12-2006 12:35
jeszcze jedna sensacja, kolegium niespodziewanie wygralo z liderami - czarnymi glowami ;-) 3:1, choc przegralo dosc wyraznie pierwszego seta
~iya 20-12-2006 18:44
Coraz więcej niespodzianek ! W tym roku Liga może być bardzo ciekawa. I proszę nie mylić "Ligi siatkówki" MOS / grają gimnazjaliści / z Ligą Siatkówki organizowaną po raz 18 przez TKKF "ORLE".
~S.P. 21-12-2006 22:16
Obudził się nowy tygrys tabeli - TKKF "Orle"!!!
~rodzynka ;) 23-12-2006 14:54
AAhahah dobre "tygrys" tabeli powiadacie ;&gt; Z Zarębą nie było już tak kolorowo... ale show must go on... bedzie teraz coraz trudniej. Dlatego Panowie z TKKFu do roboty!!!:) Pozdrowienia dla wszyskich siatkarzy!! :*