MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Liderzy Europy z „Gastronoma”

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 8 czerwca 2009, 7:45
Aktualizacja: 7:45
Autor: TEJO
Fot. Organizator
Mają w małym palcu wiedzę o Europie, zarówno w zakresie historii jak i gospodarki. To grupa młodzieży z Zespołu Szkół Licealnych i Usługowych w Jeleniej Górze.

Podczas warsztatów z edukacji finansowej dla młodzieży uczniowie klasy II A o profilu technik żywienia i gospodarstwa domowego, wraz z nauczycielką podstaw przedsiębiorczości Jolantą Mozolewską-Zwatrzko, wzięli udział w grze edukacyjnej „Liderzy Europy”. Grę o charakterze finansowym stworzył zespół VI edycji Liderów Przyszłości Banku Zachodniego WBK S.A.

Młodzież wykazała się wielkim zaangażowaniem i znajomością zagadnień ekonomicznych, geograficznych i historycznych. – Przyjęta strategia działania przyniosła wygraną Angelice Szwincie, Pawłowi Sibilskiemu, Jakubowi Gubiczowi, Łukaszowi Bródce, Michałowi Andrusiewiczowi oraz Ireneuszowi Strojnemu – poinformowali organizatorzy.

W przeprowadzeniu imprezy pomogli pracownicy Banku Zachodniego WBK S.A.: Adam Połomski – dyrektor III Oddziału BZ WBK S.A. w Jeleniej Górze oraz Anna Węgrzynowska-Nowak i Aneta Ostrowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Warsztaty modelarskie

Pożegnali Słońce

Ślubowały pierwszaki

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 8-06-2009 18:06
hahahaaha! moja klasa!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Studium na początek

Słodkości na słodkości

Co kryje w sobie włos?

O rozpadających się górach

Fartuchy Heimlicha trafiły do SP nr 7

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
68
Tak
62%
Nie
37%
Nie wiem
1%