Lider pewnie w Wojcieszycach

Wiadomości: Wojcieszyce
Poniedziałek, 23 września 2019, 21:10
Aktualizacja: 21:17
Drużyna Victorii Jelenia Góra zgarnęła kolejny komplet punktów. Tym razem podopieczni Bartosza Gęcy pewnie wygrali w Wojcieszycach z rezerwami Woskara 5:2.

Ekipa gości już w pierwszej połowie pokazała, że nie przypadkiem znajduje się na pozycji lidera rozgrywek. Jeleniogórzanie trzykrotnie wpisali się na listę strzelców - wynik w 27. minucie otworzył Marcin Tusiński, a w 33. i 43. minucie podwyższył Julian Rudnicki i do szatni oba zespoły schodziły przy stanie 0:3. Po zmianie stron Victoria dołożyła trafienie w 70. minucie (jego autorem był Mateusz Woś), więc nie było wątpliwości, który zespół jest lepszy. W 83. minucie drużyna grająca pod szyldem miasta Szklarskiej Poręby, strzeliła z rzutu karnego gola na 1:4 (Grzegorz Stefański), a następnie z akcji na 2:4, jednak gorące głowy rywali schłodził w doliczonym czasie gry Daniel Becker.

Woskar II Wojcieszyce - Victoria Jelenia Góra 2:5 (0:3)

Woskar: Mielniczuk - Charko, Kubiak, Lasek, Maczek, Maćkowiak (85' Lasak), Maksymiec (55' Stefański), Myrcha (46' Jagielski), Sikora (80' Tokarz), Stolarski, Trela (46' Kieryluk).
Victoria: Harasimowicz - Kuncewicz (55' Woś), Rudnicki (80' Buławski), Becker, Jasiński (57' Kierlik), Okowiński (68' Sługocki), Paradowski, Rząca, Sala (46' Michalak), Maryszczak, Tusiński (75' Śnieżek).
Widzów: 90.

W następnej kolejce Victoria rozegra drugie derby Jeleniej Góry. Tym razem ich rywalem w Parku Norweskim (sobota, 28.09, godz. 16:00) będzie Pub Gol.