MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 12 lipca
im. Weroniki, Jana

Liczyrzepa w Skalnym

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Sobota, 24 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 12 stycznia 2006, 19:43
Autor: Słowo Polskie Gazeta Wrocławska
Znamy już listę kandydatów, którzy mogą w tym roku otrzymać statuetkę Liczyrzepy. Jest to przyznawana z inicjatywy władz nagroda za najlepsze promowanie powiatu jeleniogórskiego. Laureatów poznamy w najbliższy wtorek na uroczystości hotelu Skalny w Karpaczu.

W kategorii najlepszy obiekt nominowanie zostały hotele: <b>Jelenia Struga</b> w Kowarach oraz hotele <b>Szrenica</b> i <b>Bornit</b> w Szklarskiej Porębie.
W kategorii najefektowniejszej promocji regionu Liczyrzepę mogą dostać redakcja <b>Programu III Polskiego Radia</b> lub organizator zlotu harleyów – stowarzyszenie <b>Warsaw Chapter Poland</b>.

W kategorii najlepszy produkt rywalizują <b>system tras rowerowych Szklarskiej Poręby</b> i gospodarstwo agroturystyczne <b>Cyrkland Miłków</b>. Pod względem najlepszej promocji regionu wyróżniono letnią imprezę <b>Weekend z Adrenaliną</b> w Szklarskiej Porębie i <b>Biuro Turystyki Młodzieżowej</b> w Piechowicach.

Za całokształt działalności nagrodę mogą otrzymać: <b>Polskie Towarzystwo Schronisk Młodzieżowych</b>, Stowarzyszenie Cyklistów <b>„Szklarska Poręba na dwóch kółkach”</b>, przewodnik sudecki <b>Antoni Witczak</b> lub <b>Julian Gozdowsk</b>i – gospodarz biegowych tras narciarskich w Jakuszycach.

W ubiegłym roku wśród nagrodzonych znaleźli się: Teatr Nasz z Michałowic, Grzegorz Sokoliński ze Szklarskiej Poręby, który przyczynił się do rozwoju turystyki rowerowej w Karkonoszach i Górach Izerskich oraz Zespół Rodeo z Western City w Ściegnach.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

"Piękna i bestia" w sobotni wieczór pod Ratuszem

Skatepark za frekwencję?

Szansa na remont "zameczku"

Spacery z przewodnikiem po centrum i Cieplicach

Tak nie wolno parkować!

Raport NIK dotyczący m.in. MZK Jelenia Góra

Bezpieczne place zabaw

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
404
Tak
48%
Nie
39%
Nie wiem
13%