Licznik porażek nadal bije

Wiadomości: IV liga piłkarska
Niedziela, 11 września 2016, 23:07
Aktualizacja: 23:14
Piłkarze Lotnika Jeżów Sudecki wciąż jako jedyni pozostają bez punktów w rozgrywkach grupy zachodniej IV ligi. Podopieczni Artura Milewskiego ulegli na wyjeździe Nysie Zgorzelec 0:4. To piąta przegrana lotników w tym sezonie.

Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0 po trafieniu Rachańskiego. Kolejne trzy gole dołożyli w ostatnich 25 minutach spotkania. Drogę do siatki Lotnika znaleźli Czajkowski, Rachański i Sareło. Jeżowianie zamykają ligową tabelę i wciąż są bez punktów legitymując się bilansem bramkowym 2:20.

Nysa Zgorzelec - Lotnik Jeżów Sudecki 4:0 (1:0)

Nysa: Franaszczuk, Kościuk, Łuszczyk, G. Monik, Aftyka, Czajkowski (87' Winczarowski), R. Sareło, Jaworski, Witowski, Machowski (55' Kaczmarek), Rachański (82' B. Sareło)

Lotnik: Maćkowski, Becker (68' Góral), Białkowski, Suchanecki (46' Górgul), Madej, Pieńkowski (60' Gawlik), Wyka, Gołąb, Masel (82' Zawadzki), Górski, Kurzelewski