MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 23 września
im. Bogusława, Linusa

Licytuj grafikę! Pomóż powodzianom!

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Sobota, 11 września 2010, 7:56
Aktualizacja: 18:59
Autor: TEJO
Fot. Organizator
Dziś na Czarnym – pierwszy z zapowiedzianych koncertów charytatywnych, z których dochód zostanie przekazany na pomoc dla powodzian z Ziemi Łużyckiej. Dołóż swoją cegiełkę i kup unikalną grafikę Horsta Pinkaua, przedstawiający dom przysłupowy!

Grafikę tę artysta przekazał na aukcję, z której dochód wspomoże powodzian. Zainteresowani kupnem dzieła internauci proszeni są o podawanie poważnych (nieanonimowych) ofert na redakcyjnego maila: redakcja@jelonka.com do godz. 16. Później aukcja rozpocznie się na Dworze Czarne. Ale może Wam właśnie uda się wygrać i wspomóc ludzi w potrzebie. Cena wywoławcza grafiki: 20 złotych.

Dziś w Dworze Czarne już od godz. 10 zaczną się pokazy bractwa rycerskiego, a od godz. 16 na scenie ustawionej na terenie zabytkowego dworu rozpocznie się koncert pn. „Gramy dla Bogatyni!”. Przy wejściu będzie można nabyć cegiełki, a dochód z ich sprzedaży zostanie w całości przekazany na rzecz miejscowości, która najbardziej ucierpiała podczas ostatniej powodzi. Zaprezentują się m. in. Wotan Hird – Najemna Drużyna Wojów Wikińskich i Słowiańskich oraz cztery zespoły rockowe – Re-Sight, Ness, Kefir Band oraz Sandstone.

Cykl czterech koncertów to propozycja Fundacji Kultury Ekologicznej, Rady Młodych Stowarzyszenia „Wspólne Miasto” oraz Sztuki Ulicy na wrześniowe weekendy wszystko to z okazji jubileuszu dwudziestolecia powstania FKE. Cel: zebranie środków dla mieszkańców zalanych w sierpniu terenów Ziemi Łużyckiej.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Polsko–czeski Poranek Rodzinny w niedzielę

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Ponad 716 tys. zł na wymianę źródeł ciepła

Przekazali laptopy dla rodzin zastępczych

Dary Lasu

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Dwie dziewczyny pobiły i okradły 15–latkę  

Rodzinna wystawa

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
800
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%