MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Licytacja pucharu w Szklarskiej Porębie na WOŚP

Wiadomości: Region
Piątek, 4 stycznia 2013, 6:41
Aktualizacja: 6:42
Autor: Mea
Fot. szklarskaporeba.pl
Kryształowy puchar wykonany w Hucie Szkła Kryształowego Julia – taki sam, jak te, które otrzymali zawodnicy podczas Pucharu Świata w narciarstwie biegowym, zorganizowanym w Szklarskiej Porębie w 2012 r., można wylicytować na aukcji internetowej w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. – Taki puchar za zajęcie I miejsca otrzymała Justyna Kowalczyk. Podobny powędrował również do Marit Bioergen – podkreśla Marta Lipnicka z Biura Promocji Miasta Szklarska Poręba.

Puchar został już raz wylicytowany, jednak nabywca stwierdził, że pomylił się, więc licytacja ruszyła ponownie. Cena wywoławcza to 50 zł. Licytacja trwa na stronie internetowej: http://aukcje.wosp.org.pl/puchar-swiata-fis-2012-szklarska-poreba-i705237.

Miasto Szklarska Poręba pośredniczyło również w innych licytacjach na rzecz WOŚP. – Udało się już sprzedać płytę dziennikarza muzycznego Marka Niedźwieckiego z autografem oraz jego książkę „Nie wierzę w życie pozaradiowe” również z autografem. Dużym zainteresowaniem podczas licytacji cieszył się pobyt na Polanie Jakuszyckiej z przejazdem ratrakiem po trasie Biegu Piastów i spotkaniem z organizatorami biegu – powiedziała Marta Lipnicka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Podatkowa „nowość”  

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Likwidacja szlaku w Jakuszycach

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~17sqandal 4-01-2013 11:13
taki sam ale to tylko kopia pucharu i do tego zrobiona po jakimś tam czasie po zawodach > więc to tylko zwykły wazon wart ceny detalicznej podobnych wazonów i nie przedstawia zadnej wartości , zaś chcą znalez jakiego naiwniaka żeby wyciągnąc kase. Jak już coś licytujemy to na poważnie , jak puchar to powinien być ten sam co wywalczyła pani kowalczyk a nie jakaś bezwartościowa podróba
~Mastif 4-01-2013 12:09
50,- to dobra cena. Kto da więcej, z pewnoscia przeplaci.
~sob 4-01-2013 12:50
ale tutaj chodzi o cel aukcji, a nie o to co kupujemy. Pieniądze są przekazywane na WOŚP, liczy się wsparcie akcji. Cena - to nie cena produktu, tylko kwota jaka będzie przeznaczona na ratowanie dzieci.
~antyowsiak 4-01-2013 15:04
No i proszę - Jureczek nie tylko chce ratować, ale i zabijać http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13142473,Jaworski_apeluje_do_Owsiaka___Wycofaj_slowa_o_eutanazji_.html
~ 4-01-2013 20:57
,,Przekonany jestem, że nasze nieudolne Pańswo, znalazło sobie sposób na coroczne ściąganie z obywateli, „dobrowolnego” podatku, na pomoc chorym, cierpiącym, czy zakup sprzętu medycznego. W tym momencie jedyną rzeczą, którą rząd musi zrobić, aby szpitale pełne były nowoczesnego sprzętu, to zorganizowanie Panu W Czerwonych Okularach odpowiednio silnej kampanii medialnej, popierającej coroczną akcję, sycącą ludzką potrzebę czucia się przed sobą dobrym, współczującym i wspaniałomyślnym. Okazuje się, iż Państwo Polskie pieniędzmi obywateli, zebranymi przez WOŚP, płaci za własną nieudolność. Mimo bezwzględnego ściągania podatków, mandatów, kar pieniężnych zasilających codzień nienasycony, wiecznie dziurawy budżet, wciąż wyciąga się rękę po więcej i więcej. A Owsiak, wraz ze swoją świtą, w nagro
~grabienaPO 4-01-2013 22:25
wiadomosci.onet.pl/kraj/owsiak-moja-emerytura-jest-ponizej-godnosci,1,5381187,wiadomosc.html Tak więc powiązanie tych dwóch informacji daje bardzo prosty wniosek. Owsiak zobaczył, ile ma na koncie emerytalnym, zdębiał i stwierdził, że ze swoją emeryturą to może nie uciągnąć finansowo na starość kiedy zwykle często się choruje. Tak więc zawczasu dba o siebie nagle przekierowując zainteresowanie finansowe WOŚP także na seniorów. Bo przecież też kiedyś tym seniorem będzie z nikczemną emeryturą. Czyż nie?
~ 5-01-2013 11:59
Słuszną linię ma III RP, niech Państwo nie poddają się zwątpieniu i świecą przykładem !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Chcą powtórki wyborów!

Zmarł ks. Józef Stec

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Karolina wśród najpiękniejszych!

Magiczny wieczór z Cleo i Pectus

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
741
Tak
21%
Nie
70%
Nie wiem
9%