MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 22 września
im. Maurycego, Tomasza

Licealiada królowej sportu

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 18 października 2019, 12:45
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Na stadionie przy ul. Złotniczej odbyły się zawody organizowane przez Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Jeleniej Górze. W zmaganiach lekkoatletycznych rywalizowali uczniowie i uczennice szkół ponadpodstawowych.

Wyniki chłopaków:

Bieg na 100 m:
1. Kacper Golasch (Elektronik)
2. Kacper Tomaszewski (Rzemiosła)
3. Jakub Surowy (Żerom)

Bieg na 110 m przez płotki:
1. Szymon Jarosz (Żerom)
2. Maciej Busłowicz (Elektronik)
3. Kamil Lis (Norwid)

Bieg na 200 m:
1. Piotr Szumowski (Elektronik)
2. Jakub Siwek (Mechanik)
3. Piotr Stangrt (ZS Katolickich)

Bieg na 400 m:
1. Mariusz Sokołowski (Elektronik)
2. Mateusz Karmelita (Norwid)
3. Dominik Zając (Rzemiosła)

Bieg na 800 m:
1. Patryk Panasiewicz (Mechanik)
2. Kamil Heller (Mechanik)
3. Dominik Dołoszyński (Rzemiosła)

Bieg na 1500 m:
1. Kacper Kawka (Elektronik)
2. Dominik Koksztys (Rzemiosła)
3. Adam Popławski (Norwid)

Bieg na 3000 m:
1. Jakub Jurecki (Żerom)
2. Patryk Ulanowski (Mechanik)
3. Kacper Duda (Elektronik)

Sztafeta 4x100:
1. Elektronik
2. Żerom
3. Mechanik

Sztafeta szwedzka:
1. Żerom
2. Elektronik
3. Norwid

Skok w dal:
1. Maciej Jelonek (Mechanik)
2. Patryk Kubiak (Mechanik)
3. Seweryn Półtorak (Żerom)

Skok wzwyż:
1. Maciej Mazur (Mechanik)
2. Aleksander Pawłowski (Norwid)
3. Krzysztof Lis (Rzemiosła)

Pchnięcie kulą:
1. Kajetan Grześkiewicz (Norwid)
2. Arkadiusz Bucholc (Mechanik)
3. Jakub Rulkowski (Rzemiosła).

Punkty chłopaków do współzawodnictwa:
1. Elektronik - 124 pkt.
2. Mechanik - 120 pkt.
3. Norwid - 94 pkt.
4. Żerom - 76 pkt.
5. Rzemiosła - 63 pkt.
6. Katolik - 51 pkt.
7. Ekonom - 28 pkt.
8. Przyrodnicza - 3 pkt.

Wyniki dziewcząt:

Bieg na 100 m:
1. Zuzanna Jesionek-Wróblewska (Ekonom)
2. Zuzanna Kalbarczyk (Mechanik)
3. Nikola Matusiak (Rzemiosła)

Bieg na 110 m przez płotki:
1. Martyna Jasińska (Norwid)
2. Martyna Iurato (Mechanik)
3. Nina Rzepiel (Żerom)

Bieg na 200 m:
1. Nina Zabierek (Żerom)
2. Magdalena Bolesta (Rzemiosła)
3. Hanna Chowańska (Śniadecki)

Bieg na 400 m:
1. Karolina Borkowska (Żerom)
2. Halina Kuzaj (Norwid)
3. Katarzyna Morańda (Śniadecki)

Bieg na 800 m:
1. Natalia Liebersbach (Przyrodnicza)
2. Paulina Włodarczyk (Norwid)
3. Aleksandra Solarz (Żerom)

Bieg na 1500 m:
1. Marcelina Kulas (Śniadecki)
2. Angelika Nowicka (Przyrodnicza)
3. Aleksandra Gembicka (Ekonom)

Sztafeta 4x100 m:
1. Żerom
2. Śniadecki
3. Norwid

Sztafeta Szwedzka:
1. Norwid
2. Przyrodnicza
3. Śniadecki

Skok wzwyż:
1. Wiktoria Kowalska (Śniadecki)
2. Paula Krzykowska (Norwid)
3. Ada Jankowiak (Norwid)

Pchnięcie kulą:
1. Anna Wałęska (Śniadecki)
2. Kaja Szwarc (Norwid)
3. Magdalena Myśliwiec (Mechanik)

Skok w dal:
1. Klaudia Kremis (Przyrodnicza)
2. Laura Mazur (Śniadecki)
3. Weronika Wrzesień (Katolik).

Punkty dziewcząt do współzawodnictwa MOS:
1. Norwid - 106 pkt.
2. Śniadecki - 83 pkt.
3. Żerom - 71 pkt.
4. Mechanik - 62 pkt.
5. Ekonom - 49 pkt.
6. Przyrodnicza - 40 pkt.
7. Rzemiosła - 28 pkt.
8. Katolik - 23 pkt.

Twoja reakcja na artykuł?

3
60%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
20%
Złości
1
20%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Wybiegali brąz mistrzostw Polski

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Sankami w memoriale Warzyboka

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~MieszkAnka1500 19-10-2019 15:53
Bieg 1500 dziewczeta. 3 MIEJSCE Aleksandra Gembicka nie Grzebicka....prosze o poprawienie.
MieszkAnka 19-10-2019 17:39
W grupie dziewczat w biegu na 1500 m 3 miejsce zdobyla Aleksandra Gembicka. Nie Grzebicka Prosze poprawic blad. Dziekuje.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Doczekają się ronda

Nietypowy finał Ligi Rocka

Nie taka bestia straszna (recenzja)

Jeleniogórzanie tuż za podium

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
734
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%