MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 30 września
im. Hieronima, Zofii

Lewa „gorzelnia” w mieszkaniu

Wiadomości: REGION
Sobota, 1 listopada 2008, 8:49
Aktualizacja: 8:49
Autor: TEJO
Fot. Archiwum
Kilka litrów spirytusu niewiadomego pochodzenia zabezpieczyli policjanci z Bolesławca u jednego z mieszkańców, którego podejrzewa się o handel nielegalnym alkoholem z nieznanego źródła.

53-letnim bolesławianinem policja zainteresowała się już wcześniej. Mężczyzna wpadł, kiedy ze swojego samochodu wyładowywał spirytus w plastykowych butlach. W trakcie przeszukania mieszkania policjanci zabezpieczyli kilka litrów alkoholu w takich właśnie pojemnikach.

Mężczyzna w chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Jak twierdził alkohol miał na własny użytek. Mężczyzna pomimo nielegalnej sprzedaży alkoholu bardzo skrupulatnie prowadził dokumentację „obrotu spirytusu”.

Obecnie bolesławieccy policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności w tej sprawie i nie wykluczają dalszych zatrzymań. Mężczyzna poniesie odpowiedzialność karną.

Ogłoszenia

Czytaj również

Groźne zderzenie przy zjeździe do Piechowic

Podpisali umowę na nowe pociągi

Są kolejne 52 zakażenia (aktualizacja)

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~darkel66 1-11-2008 12:53
Zrobil sobie chłopina zapas na Swięta, a tu zaraz handlarza z niego zrobili.
~Tee 1-11-2008 14:01
Kilka litrów to akurat tyle co na Święta. Zwłaszcza jak się ma dużą rodzinę i nikt za kołnierz nie wylewa. A może on na wesele syna to szykował? Co to znaczy "zabezpieczyli"? Nie daj Boże skazili jakimś środkiem?!!! To grzech Boże dary niszczyć... Tyle dobra pójdzie na zmarnowanie... I co, teraz to ten człowiek może chyba już tylko Święta odwołać. Niszczą tradycję w zarodku... ;~(. Oby tylko tego "nieznanego źródła" nie znaleźli ... ;-)
~wraca stare 2-11-2008 12:10
niedługo cukier na kartki będzie...
~Tee do postu z 12:10 2-11-2008 13:03
kartofe i żyto też, a dobre drożdże już dawno znikły ;-)
~ 2-11-2008 13:12
no w koncu policja dziala!! przciez zatrzymali czlowieka kory mial kilka litrow alkoholu!! jak dobrze ze bedzie takich ludzi mniej.... czy oni nie mysla facet nawet jak mial 20 litrow alkoholu to na jaki handel to bylo, przeciez to moze byc zapas na wlasny uzytek :/
~Tee 2-11-2008 14:40
A "bardzo skrupulatnie prowadził dokumentację „obrotu spirytusu”.", bo to może księgowy był, i on tak z przyzwyczajenia, skrupulatnie jak to w księgowości, te swoje zapiski robił. A w chwili zatrzymania sprawdzał, czy mu się ten obrót zgadza z tym co ma na stanie. A że potem był już w "stanie"?... Kucharz też musi spróbować wszystkiego. I w czym tu jego wina?... że dokładny był?... ;-)
~Sabath 2-11-2008 22:02
to ja muszę swoje "zabezpieczyć" bo mam tego bardzo ale to bardzo dużo że połowę chałupy zajmuje też zbieram a właściwie już powoli kończę zapasy na święta i sylwester

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Senator zachęca do głosowania na maszty

70 drzewek na jubileusz

Ćwierć wieku Teatru Maska

O bezpieczeństwie

Rusza przebudowa ulicy

Sonda

W Jeleniej Górze pojawiły się miejskie hulajnogi. Czy to przydatny środek lokomocji po mieście?

Oddanych
głosów
327
Tak
43%
Nie
47%
Nie wiem
10%