MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Letnie warsztaty cyrkowe od jutra

Wiadomości: Szklarska Poręba
Poniedziałek, 28 lipca 2014, 8:03
Aktualizacja: 8:06
Autor: Manu
Fot. MOKSiAL
Od wtorku (29 lipca) do piątku (1 sierpnia) na Skwerze Radiowej “Trójki” w Szklarskiej Porębie odbywać się będą letnie warsztaty cyrkowe, czyli trzeci tydzień cyklu działań w ramach jubileuszowego V ArtSkwer–u. Organizatorem jest Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie.

Program działań:

- od 29 do 31 lipca (wtorek-czwartek) od godz. 14.00 do 18.00; Letnie warsztaty cyrkowe; tworzenie baniek mydlanych, chodzenie po linie, nauka balansu na Rola Bola, żonglerka, Diabolo, chodzenie na szczudłach, zabawa z chustą Klanza, tworzenie kształtów z balonów;

- 31 lipca (w czwartek) o godz. 18.00 - spektakl uliczny “Satyriada” - rozbawiająca siła komedii ulicznej, utrzymanej w konwencji cyrkowej oraz pantonimy, w której czynny udział bierze publiczność.

- od 30 do 31 lipca (środa-czwartek) - pokazy Zumby;

- 1 sierpnia (w piątek) od godz. 16.00 do 19.00; Cyrkland; Przedstawienie cyrkowe widowiska “Kot w butach” - w głównej roli młodziutka Katia, która zakwalifikowała się do półfinałów programu TVN “Mam Talent!” [2014]; “Dookoła Świata” - podróż prowadzona przez iluzjonistę Macieja Sajura; animacje taneczno- cyrkowe w wykonaniu grupy Cyrkland z Miłkowa; pokaz tańca z ogniem FireShow.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kto się boi pani Eś? – już 12 stycznia

Nowy dyrektor WORD

Większość za zmianą

O wizerunku kobiet w hip hopie

Kto obejmie stery w Muzeum Karkonoskim?

Przed nami finał WOŚP

Kolędy z Marcinem Wyrostkiem

Co w Kinie Lot?  

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
391
Tak
18%
Nie
76%
Nie wiem
5%