MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 21 września
im. Jonasza, Mateusza

Letni powiew jazzu

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 29 lipca 2019, 10:15
Aktualizacja: Wtorek, 30 lipca 2019, 12:27
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Kolejna odsłona Letnich Koncertów Promenadowych za nami. Tym razem na scenie Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym zaprezentowali się miejscowi artyści – Jacek Szreniawa (wokal) oraz Łukasz Perek (klawisze). Muzycy zaprezentowali zgromadzonej publiczności repertuar jazzowy z różnych stron świata.

Na kolejną niedzielę (4.08) przygotowano koncert pod hasłem "Sen to, czy jawa?" Marhaba Gadin. Wystąpią: Elwira Kozak, Wojciech Michalski – wokal, Róża Wysocka – klawisze, Natasza Wysocka – skrzypce, Marek Mikulski – gitara, Tomasz Kujawa – instrumenty perkusyjne, a imprezę poprowadzi Agata Szmigrodzka. Początek tradycyjnie o godz. 16:00. Wstęp wolny!

Twoja reakcja na artykuł?

5
83%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
17%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Doczekają się ronda

Warsztaty z Grondowym

Na jubileusz "Polany"

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~ 29-07-2019 11:18
TO był bardzo udany występ. Wokal i konferansjerka Szreniawy, dobór hitów z lat minionych - first class. Wyrazy uznania dla Pereka za wspaniały akompaniament oraz partie solowe na klawiaturze. Pomysłodawcom przedsięwzięcia i sponsorowi /Urząd Miasta/ podziękowania za cotygodniową ucztę kulturalną adresowaną nie tylko do Jeleniogórzan.
~ 29-07-2019 11:47
ZAPOWIEDŹ koncertu zespołu Marhaba Gabin /4.08.2019 r/ to - wg mnie - kolejny rarytas w wykonaniu artystów Kotliny Jeleniogórskiej. Zespół jest już znany. Kunszt piosenkarski wokalistów: Elwiry Kozak i Wojciecha Michalskiego poznali bywalcy "Mekki" kultury polskiej - Piwnicy pod Baranami. Talent i uroda Elwiry są bezdyskusyjne. Teksty piosenek autorstwa Agaty Szmigrodzkiej są fantazyjnie wdzięczne i delektuję się nimi prawie tak jak tekstami Agnieszki Osieckiej. Natomiast muzycy to doświadczeni wirtuozi Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. Warto wspierać ten team, gdyż - wg mnie - jest to grupa, którą utożsamiam z cudownym słońcem wschodzącym nad Kotliną Jeleniogórską. "SEN TO CZY JAWA" - to trafny tytuł koncertu.
~ 29-07-2019 12:42
Przemek Koczałko nie ustrzegł się błędu w nazwie zespołu, którym kieruje Agata Szmigrodzka. Poprawna nazwa to: MERHABA KADIN - co w tłumaczeniu z języka tureckiego oznacza: WITAJ KOBIETO.
~BS 29-07-2019 13:42
Wielkie dzięki za przypomnienie,będzie cudownie,poezja Agaty Szmigrodzkiej jest genialna,zespół z najwyższej półki.Kto był,widzial,ten się zachwycił, i chce jeszcze.Ja już widziałam,więc ,do miłego zobaczenia.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Bogactwo talentów

Koniec lata z ZOKiRem

Zaczytaj się z Jelonką.com

Nietypowy finał Ligi Rocka

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
725
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%