MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 11 lipca
im. Karoliny, Olgi

Letni Festiwal Sztuk w Szklarskiej Porębie dla dorosłych i dla dzieci

Wiadomości: Region
Czwartek, 26 lipca 2012, 10:00
Aktualizacja: 10:01
Autor: red
Przypominamy, że do 25. sierpnia, od wtorku do czwartku w godzinach 13.00–17.00, turyści schodzący z gór, mieszkańcy wracający z pracy, dzieci wypoczywające na wakacjach mogą uczestniczyć na Skwerze Radiowej Trójki różnorodne działania kulturalne.

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej, w ramach Art-Skwer, organizuje tu warsztaty muzyczne, teatralne, plastyczne, aktorskie, cyrkowe, filmowe. Uczestnikami mogą być zarówno dzieci jak i dorośli mogą lepić w glinie, grać na bębnach, tworzyć fotografie otworkowe czy zamieniać się w cyrkowych artystów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Krakowska w budowie

Skatepark za frekwencję?

Monitoring w Radomicach

Komentarze (3) Dodaj komentarz

Vikusia_z_Polski 26-07-2012 12:44
Ależ nasz region folklorem i rękodziełem zaczyna się wypełniać. Gdzie okiem nie sięgnać pełno ludowizny. Może zamiast szukać marki regionu lepiej postawić na hasło: "Karkonosze - mekka folkloru i kultury niszowej".
~fiki 26-07-2012 12:49
eee tam.... trzeba wyprodukować piwo marki RYBECAL ..... połowe tańsze ale za to mocniejsze o ~ 3% od innych piw... sukces murowany...
~szklarniak 26-07-2012 18:44
Co to sztuki to ja jestem za. Dzisiaj byl fajny koncercik i przedstawienie młodzieży z Polski i Niemiec. Ostatnio były fantastyczne pokazy szklarstwa artystycznego. Mamy minerały, tradycje szklarskie, malarskie i ogólnie artystyczne - trzeba z tego korzystać, przekazywać następnym pokoleniom. Historia regionu, kultura górska - to wszystko jest naszym bogactwem i pokazywanie tego jest jak najbardziej na miejscu. Dla buraka pastewnego to zwykła ludowizna - dla mnie możliwość obcowania z tradycją regionu, który jest dla mnie ważnym miejscem.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jednokierunkowo Zakosami na Śnieżkę

Weekend w Bukowcu

Zamknięty szlak przy Zakręcie Śmierci

Bike Maraton 2020  

Ulica Nadbrzeżna już w nowej odsłonie  

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
165
Tak
44%
Nie
42%
Nie wiem
14%