MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Letni Bieg Piastów – najniższe opłaty do 30 kwietnia

Wiadomości: Region
Wtorek, 26 kwietnia 2016, 22:57
Aktualizacja: 23:02
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Stowarzyszenie Bieg Piastów zaprasza do udziału w Jakuszyckiej Dziesiątce, Jakuszyckim Półmaratonie i Jakuszyckim Ultramaratonie, które składać się będą na Letni Bieg Piastów. Termin: 6–7 sierpnia, najniższe opłaty startowe obowiązują do soboty, 30 kwietnia. Miejscem startu i mety zawodów będzie Polana Jakuszycka w Szklarskiej Porębie.

Prawie tysiąc biegaczy z całej Polski uczestniczyło w Letnim Biegu Piastów w 2015 roku. W 2016 też zanosi się na wysoką frekwencję - od ich rozpoczęcia 1 kwietnia, na listy startowe wpisało się około 400 zawodników. Największym zainteresowaniem cieszy się półmaraton. Limit na ultramaraton (sto miejsc) na 50 km został bardzo szybko wyczerpany.

Letni Bieg Piastów rozgrywany jest co roku na pięknych trasach w Górach Izerskich. Jak na bieg górski, należy do łatwych. Nawet niezbyt zaawansowani biegacze są w stanie ukończyć go bez większych problemów, zwłaszcza Jakuszycką Dziesiątkę (bieg na ponad 10 km).

30 kwietnia o godz. 10.00 Stowarzyszenie Bieg Piastów zaprasza na wycieczkę biegową po trasie dziesiątki. Jest bezpłatna, nie trzeba się nigdzie zapisywać – wystarczy stawić się na godz. 10.00 na Polanie Jakuszyckiej, obok biura Biegu Piastów. Podobna wycieczka biegowa na trasie Jakuszyckiego Półmaratonu odbędzie się 3 maja, we wtorek. Początek również o godz. 10 na Polanie Jakuszyckiej.

Zapisy na Letni Bieg Piastów na portalu www.datasport.pl. Do końca kwietnia wpisowe na Jakuszycką Dziesiątkę i Jakuszycki Półmaraton wynosi 50 i 60 zł, później 60 i 80 zł. Więcej informacji na www.bieg-piastow.pl

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Oficjalne ważenie przed galą boksu zawodowego

Pobiegli do Kotła Łomniczki

Rajd zdewastował las?

Konferencja PiS: Wybory i lokalne połączenia

Kolejne medalowe żniwa naszych szachistów!

Dobra zabawa w SOSW

Chcą wyjaśnić wszelkie wątpliwości

Lekkoatletyczne mistrzostwa

Sonda

Wg. rządu najlepiej zarabiający mają finasować 500+ dla osób niepełnosprawnych. Czy to jest słuszne?

Oddanych
głosów
294
Tak
34%
Nie
60%
Nie mam zdania
6%