MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Lepiej oznakowana Szklarska Poręba

Wiadomości: SZKLARSKA PORĘBA
Wtorek, 4 listopada 2008, 17:44
Aktualizacja: 18:44
Autor: Ania
Fot. TEJO
W mieście u stóp Szrenicy zainwestują w nowy system informacyjny, który pomoże turystom w dotarciu do każdego zakątka Szklarskiej Poręby. Na znakach zostanie umieszczone także logo miasta. Wykonawca projektu zostanie wybrany w przetargu, który zostanie ogłoszony pod koniec bieżącego roku. Niewykluczone, że będzie to austriacka firma FERATEL, która takie oznakowanie wdrożyła w wielu kurortach Europy.

W ramach nowego systemu informacji w Szklarskiej Porębie zostaną oznakowane ulice i obiekty turystyczne, w tym urząd miasta i szpital. Niektóre tablice będą zawierały mapki wzbogacone o tekst. Firmy zainteresowane wykonaniem nowych znaków w Szklarskiej Porębie muszą najpierw przedstawić swoje propozycje, dotyczące m. in. ich wyglądu.

-C hcemy, żeby nowe tablice i znaki były wzbogacone o herb i logo Szklarskiej Poręby, w ten sposób pomysł będzie służył także promocji naszego miasta – mówi Janusz Lichocki, z tamtejszego urzędu.
Pieniądze na wykonanie systemu informacyjnego pochodzą z środków własnych miasta. Nowe znaki na drogach Szklarskiej Poręby mają stanąć na początku przyszłego roku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Leśna edukacja

Lista Lewicy do Sejmu

Warsztaty językowe dla służb kryzysowych

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~zwiras 4-11-2008 19:45
"Nowe znaki na drogach Szklarskiej Poręby mają stanąć na początku przyszłego roku." hehehe ... dobre, na jakich drogach ??? się pytam !!! Najpierw zróbcie te "drogi", a później je sobie oznaczajcie ... tragedia !
~Sabath 4-11-2008 21:07
jednemu jest lepiej w takiej kolejności a innemu w innej kolejności
~m. 4-11-2008 21:19
szpital..? w szklarskiej. mhm. okeej...
HankaOdRumcajsa 4-11-2008 23:22
...a co w Szklarskiej dróg nie ma?... same pola?... głupie gadanie....
~zwiras 5-11-2008 7:35
Do Hanki Rumcajsowej ... Przejedź się z Górnej na Średnią, to poczujesz o czym tak głupio gadam. Sprawdź najpierw przed następnym postem !!!
HankaOdRumcajsa 5-11-2008 8:18
...jeżdże codziennie... fakt jest dziurawa... Ale są też dobre drogi. Ulica Górna jest powiatowa i starostwo powinno sie zająć jej remontami, tak jak i jej odśnieżaniem... (a propo ulic to w Szklarskiej mają one 4 właścicieli: Starostwo, Miasto, PKP i Wojsko)... współczuje Wam mieszkańcom tego baletu z remontami...
~zwiras 5-11-2008 8:50
No akurat ul. Górna to chyba najszybciej zostanie wyremontowana, a w szczególności ten odcinek od Zakrętu Śmierci do kortów ... ze względu na to, że to droga do pracy naszego kochanego inaczej burmistrza ...
~Ja... 5-11-2008 10:02
do ~m => Szpital? w Szklarskiej? Jest na Dolnej jakbys nie wiedzial(-a)...
HankaOdRumcajsa 5-11-2008 18:28
...burmistrz mieszka w centrum i jeżdzi do pracy z zupełnie innej strony...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Akcja ratunkowa w Kotle Łomniczki

Akcja przy Kiepury

Giełda pod Muzeum

Restauratorzy i konsumenci o jeleniogórskiej gastronomii

Uwaga – pojedziemy inaczej

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny byc jawne?

Oddanych
głosów
167
Tak
77%
Nie
19%
Nie mam zdania
4%