MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Leniwiec zagrał w Muflonie

Wiadomości: Jelenia Góra/Sobieszów
Poniedziałek, 30 kwietnia 2012, 7:22
Aktualizacja: 8:11
Autor: AG
Fot. Organizatorzy
Koncert jeleniogórskiej legendy punkrocka odbył się w miniony piątek (27.04) w Miejskim Domu Kultury "Muflon" w ramach cyklu "Scena bliżej nas". Fani gatunku i samego Leniwca nie zawiedli i tłumnie bawili się w Sobieszowie podczas wyjątkowo energetycznego występu.

Na scenie królował punk rock, reggae i ska, teksty zaangażowane politycznie i zupełnie niepoważne. Nie zabrakło znanych kawałków, jak Skinheads na Marsie, Reggae Dla Pana Prezydenta, Szlaban Graniczny czy Punk, reggae i ska oraz propozycji z najnowszej płyty zespołu "Droga". Leniwiec zagrał też utwór napisany specjalnie na Euro 2012 - Chłopaki urodzeni po Wembely, a wszyscy, którzy przyszli na koncert mieli możliwość wystąpić w nagrywanym do niego teledysku.

Fani zgromadzeni w Muflonie gorąco przyjęli zespół i nie pozwolili za szybko opuścić sceny, nawołując do liczych bisów. - Rewelacyjny koncert! Leniwiec jak zwykle dał czadu! Świetna energia, super światła, akustyka, naładowałem baterie na cały długi weekend - mówi Krzysiek, jeden z uczestników koncertu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Procesja na Zabobrzu

Ślisko w Termach?

Rondo prawie gotowe

Koncert młodych wokalistów – 30. ro(c)k bez kurtyny

Koncert muzyki dawnej w Kromnowie

Kto dyrektorem teatru?

Przedwiośnie na rzecz LGBT

Pachnące warsztaty

Sonda

Czy reklamy przy drogach i ulicach dekoncentrują kierowców?

Oddanych
głosów
1289
Tak
78%
Nie
17%
Nie mam zdania
4%