MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Leniwiec i De Łindows zagrali w Kulturalnym

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 7 kwietnia 2018, 11:12
Aktualizacja: Niedziela, 8 kwietnia 2018, 6:30
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Tomasz Raczyński
Piątkowy wieczór (6.04) w Klubie Kulturalnym w Jeleniej Górze upłynął pod znakiem punk rocka. Przed jeleniogórską publicznością wystąpił doskonale znany Leniwiec oraz śląska kapela De Łindows. To nie koniec koncertowych wrażeń, bowiem dzisiaj (7.04) można wspomóc Marcela Antolaka podczas koncertu charytatywnego.

Piątkowe granie rozpoczęli Marcin Jagodziński (wokal), Jacek Herda (gitara), Michał Frąckowiak (gitara), Patryk Maciak (bas) i Przemek Krzisiński (perkusja) tworzący kapelę De Łindows - kapela, która powstała w 2002 roku na Śląsku. Ich punk rock doskonale wprowadził w odpowiedni nastrój licznie oczekujących na jeleniogórskich leniwców. Gdy na scenie pojawił się „Mucha” z kapelą – prawie nikt nie siedział już przy stolikach. Zespół z Jeleniej Góry zagrał utwory dobrze znane sprzed lat (KS Karkonosze), czy świeższe do tekstów Stachury oraz takie, jak Moje Karkonosze i wiele innych.

- Za każdym razem jest o tyle trudniej, że często przychodzą ludzie, którzy wiele razy cię słyszeli, więc nie możesz mieć gorszego dnia. Jak się pomylisz, to zauważą – powiedział Zbigniew „Mucha” Muczyński, wokalista zespołu.

W sobotę (7.04) Klub Kulturalny zaprasza na wyjątkowy koncert, bowiem będzie można wesprzeć walczącego o powrót do zdrowia Marcela Antolaka – chłopca, który po raz drugi będzie beneficjentem spotkania w klubie przy ul. Sobieskiego. Zagrają: 4 Szmery, Stress, The Walkers i Lekki Melanż! Bilety w cenie: 25 zł.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wirtuozi jazzu

Mają w nosie pieszych

W Filharmonii dla Niepodległej

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~ 7-04-2018 12:51
to już nie ten Leniwiec...
~ 7-04-2018 15:09
Leniwiec Super Kapela !
~Old Rock 7-04-2018 19:41
Git kapela.Szacun
~AZOR 7-04-2018 20:19
Orkiestra niczego sobie,ale najlepsze to wiosło Muchy.Pozdro.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

O rozpadających się górach

Młodzi jazzmani walczą o Krokusa

Koncert Marcina Wyrostka w Jeleniej Górze (rozmowa z artystą)

Muzyka wiedeńska w JCK

Studium na początek

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
984
Tak
65%
Nie
28%
Nie wiem
7%