MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 8 sierpnia
im. Cypriana, Dominika

Lemowisko pełne dobrej zabawy i atrakcji

Wiadomości: Kowary
Środa, 25 maja 2016, 8:43
Aktualizacja: 8:48
Autor: Martyna Korcala
Fot. Mark Mościcki
W ubiegłą niedzielę (22.05) uczniowie oraz nauczyciele z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kowarach po raz kolejny zorganizowali Lemowisko. To wielki, wiosenny piknik, połączony z występami artystycznymi i wieloma atrakcjami, organizowany co roku przez społeczność szkolną Lema.

Festyn pełen był dobrej zabawy, gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Można było między innymi spróbować szczęścia w loterii fantowej, wziąć udział w turnieju siatkówki i piłki nożnej czy spróbować pieczonego dzika. Najmłodszym uczestnikom imprezy zaproponowano przejażdżkę konną, malowanie twarzy lub własnoręczne tworzenie biżuterii. Ponadto przez cały czas trwania Lemowiska były występy artystyczne uczniów kowarskich szkół.

- Chcieliśmy, aby zintegrowali się rodzice, młodzież, nauczyciele, uczniowie i mieszkańcy Kowar. Zależy nam, aby szkoła kojarzyła się nie tylko z nauką, ale też z dobrą zabawą i mile spędzonym czasem - mówi Krystyna Patynowska, dyrektor ZSO. Wspomina też, że każda kolejna impreza jest coraz lepsza, a uczniowie wpadają na coraz to kreatywniejsze pomysły.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Objazd na singletracku

Dachowanie w Radomierzu

Czytelniczka: drogo i brudno

Co warto wiedzieć na temat superfoods?

Śmierć na żwirowni

Elektroniczny kontakt z klientem już działa

Synoptycy: jeszcze popada

Inwestycje wodno–kanalizacyjne we Wleniu

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
102
Tak
44%
Nie
50%
Nie wiem
6%