MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Lekkoatletyczne zmagania gimnazjalistów

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 14 września 2012, 17:36
Aktualizacja: 17:44
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Jeleniej Górze był organizatorem Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej jaka odbyła się 11 września na stadionie przy ul. Lubańskiej.

Wyniki

Dziewczęta

GIMNAZJUM NR 3 (I)
l.p Nazwisko i Imię - rok urodzenia - konkurencja - wynik - punkty
1. Malinowska Paulina 97 100m 14,0 107
2. Szczerba Wiktoria 99 100m 15,3 76
3. Bosek Wiktoria 98 600m 2.02,8 74
4. Łaskarzewska Luiza 99 600m 1.59,4 80
5. Kania Angelika 97 100mppł 17,9 107
6. Stachowiak Wiktoria 98 w dal 4,39 95
7. Perwejnis Justyna 99 w dal 3.80 65
8. Tkaczuk Weronika 97 wzwyż 125 66
9. Rzeczycka Karolina 98 kula 7,07 38
10. Kiela Natalia 98 kula 6.67 28
11. Barczyńska Barbara 97 kula 9,73 125
12. Gęca Malwina 97 dysk 19,54 57
13. Korejba Wiktoria 97 oszczep 16,74 25
14. Sęk Agata 96 oszczep 23,92 59
15. SZTAFETA 4x100M 54,8 95

1006 PKT

GIMNAZJUM nr 4
l.p Nazwisko i Imię - rok urodzenia - konkurencja - wynik - punkty
1. Flejszerowicz Karolina 99 300m 60,8 42
2. Mielewczyk Julia 99 300m 51,7 83
3. Skoczek Daria 98 dysk 17,74 42
4. Rybak Emilia 98 dysk 14,21 21
5. Tomasikiewicz Ewelina 98 wzwyż 140 100
6. Dziedzińska Angelika 97 600m 2.07,3 65
7. Rybak Ewelina 97 kula 7,75 60
8. Lis Wioletta 97 Kula 8,67 90
9. Glejzer Monika 97 kula 7,32 46
10. Mrozik Paulina 97 Skok w dal 3,68 59
11. Dworniczak Paulina 97 100m 14,5 94
12. Stefan Angelika 98 600m 2.00,6 78
13. Pladzyk Nicola 98 600m 2,18,1 46
14. Sławińska Katarzyna 98 Skok w dal 3,41 46
15. Wernicka Jessica 98 Skok w dal 3,46 48
16. SZTAFETA 4x100M 62,7 50

819 PKT

GIMNAZJUM NR 1
l.p Nazwisko i Imię - rok urodzenia - konkurencja - wynik - punkty
1. Cybulska Kamila 98 Kula 8,13 73
2. Stefańczyk Karolina 99 Skok w dal 4,07 79
3. Busłowicz Aleksandra 99 300m 53,5 74
4. Norberczak Karolina 99 600m 2.35,0 18
5. Jaskółowska Emilia 99 300m 55,5 64
6. Wojtarowicz Justyna 99 300m 57,9 54
7. Grabke Angelika 98 100m 15,6 68
8. Jasińska Sylwia 97 100m 14,8 88
9. Świder Anna 98 100m 15,5 71
10. Piatas Katarzyna 97 wzwyz 115 46
11. Kanior Karolina 97 600m 2.01,7 76
12. Stasińska Karolina 97 600m 2.21,0 41
13. Michalewicz Sara oszczep 13,51 14
14. SZTAFETA 4x100M 62,1 53

787 PKT

GIMNAZJUM /ZSO nr 1
l.p Nazwisko i Imię rok urodzenia konkurencja wynik punkty
1. Fronia weronika 97 600m 2.10,6 59
2. Kwietoń Celina 99 600m 2,15,0 51
3. Kreutzer Andrea 99 600m 1.05,3 69
4. Winkler Lach Weronika 97 300m 58,2 53
5. Wojtas Weronika 99 100m 16,0 60
6. Heinke Joanna 99 300m 53,2 75
7. Gąsiorkiewicz Natalia 98 100m 15,2 78
8. Grzech Kornelia 97 100ppł 21,9 63
9. Wrotniewska Barbara 97 Skok w dal 3,89 69
10. Szmeterowicz Emilia 99 Skok w dal 3,51 51
11. Mierzwińska Zuzanna 98 100m 17,1 41
12. Kubacka Karolina 99 300m 62,8 35
13. SZTAFETA 4x100M 62,2 53

722 PKT

GIMNAZJUM nr 3 (II)
l.p Nazwisko i Imię - rok urodzenia - konkurencja - wynik - punkty
1. Leon Klaudia 99 100m 16,3 54
2. Rachwalik marlena 99 100m 16,8 46
3. Peno Daria 99 100m 16,1 58
4. Chmiel Magda 98 300m 58,3 52
5. Guz Justyna 98 300m 61,3 40
6. Bernacka Barbara 99 300m 60,9 42
7. Kustosz Klaudia 98 600m 2.02,5 74
8. Cywaniuk Oliwia 99 600m 2.39,0 13
9. Głozak Patrycja 99 W dal 2,49 13
10. Karasińska magda 99 W dal 2,72 20
11. Rokicińska Agaata 98 Wzwyż 110 36
12. Leminowska Jowita 98 Kula 7.09 39
13. Taborowicz Daria 98 Kula 7.67 57
14. Kusek Anna 98 Oszczep 14,52 17
15 Gryczka Karolina 98 600m 2.20,0 42
16. SZTAFETA 4x100M 69,1 22

564 PKT

GIMNAZJUM /ZSRzA
l.p Nazwisko i Imię - rok urodzenia - konkurencja - wynik - punkty
1. Poniatowska M. 98 300m 51,0 86
2. Skowron J. 97 Oszczep 7,46 0
3. Wolak M. 97 Oszczep 8,97 1
4. Głuszkiewicz P. 98 Skok w dal 2,84 24
5. WęgrzynJ. 99 300m 54,5 69
6. Sebastian K. 99 Skok w dal 3,21 37
7. Zientala K. 99 100m 15,0 83
8. Białogrecka B. 99 Kula 7,71 59
9. Grzybek K. 97 Skok w dal 3,97 74
10. Baszak D. 97 100m 15,7 36
11. Krassowska 97 kula 6,64 27
15. SZTAFETA 4x100M 62,8 50

546 PKT

Chłopcy

GIMNAZJUM NR 3 (I)
l.p Nazwisko i Imię - rok urodzenia - konkurencja - wynik - punkty
1. Drzymont Łukasz 97 100m 11,9 128
2. Golonka Bartek 98 100m 13,2 77
3. Gołębiewski Daniel 97 100m - -
4. Zwierzyński Paweł 97 300m 44,1 87
5. Narodowiec Norbert 97 300m 40,7 119
6. Szpak mateusz 98 300m 49,0 62
7. Kobiałka Patryk 97 1000m 3,12,2 78
8. Góral Paweł 97 1000m 3.13,4 76
9. Kaczorowski Wacław 97 110ppł 20,3 56
10. Chodzicki Tomasz 98 W dal 4,83 66
11. Wermykowicz Brajan 98 W dal 4,51 55
12. Stomal Norbert 97 Wzwyż 180 142
13. Mieszała Marcin 97 Oszczep 29,32 56
14. Szozda Mateusz 97 Dysk 38,80 139
15. Galar Patryk 97 kula 8,91 61
16. SZTAFETA 4X100M 48,6 139

1 174 PKT

GIMNAZJUM nr 1
l.p Nazwisko i Imię - rok urodzenia - konkurencja - wynik - punkty
1. Ziółkowski Sławomir 97 100m 13,3 73
2. Nowacki Bartek 98 100m 13,7 72
3. Adamowicz Paweł 97 100m 12,9 87
4. Jakubowski Mateusz 97 100mppł 23,4 15
5. Lucerski Maciej 97 1000m 3.05,7 89
6. Górski Maciej 97 1000m 3,17,8 70
7. Przybylski Albert 97 W dal 4,93 69
8. Kedziora Przemek 99 W dal 4,62 59
9. Wiarus kamil 97 Kula 9.77 78
10. Janiak Kacper 97 kula 9.68 76
11. Fikier Tomasz 99 Skok w dal 4,60 58
12. Szymański Łukasz 97 300m 43,0 93
15. SZTAFETA 4X100M 52,2 95

919 PKT

GIMNAZJUM/ZSO nr 1
l.p Nazwisko i Imię - rok urodzenia - konkurencja - wynik - punkty
1. Gieruk Miłosz 97 Dysk 35,63 125
2. Wiktorowicz Patryk 97 Kula 11,51 112
3. Chojnacki Jakub 98 1000m 3.15,8 73
4. Bednarczyk Waldek 97 1000m 3.03,4 93
5. Kaczorowski Max 97 1000m 3,20,2 67
6. Czuchaj adrian 99 Skok w dal 3,88 34
7. Urbański szymon 99 Skok w dal 4,28 48
8. Ostrowski damian 98 wzwyz 155 83
9. Lejczak Michał 97 100m 15,1 29
10. Sroka jakub 99 100m 13,5 67
11. Lebiedziejewski Marcel 99 300m 50,2 56
12. Korecki Bartek 99 300m 50,4 55
13. Wojtas Wojciech 99 110ppł 25,0 4
14. Starzyński Arek 99 Wzwyz 135 53
15. Krawczyszyn Filip 99 300m 48,6 64
16. SZTAFETA 4X100M 57,3 55

903 PKT

GIMNAZJUM/ZSRzArt
l.p Nazwisko i Imię - rok urodzenia - konkurencja - wynik - punkty
1. Stroński Wojciech 97 100m 12,4 105
2. Perkowski mateusz 98 300m -
3. Borowski Dominik 98 100m 15,3 25
4. Czujski Andrzej 98 100m 13,6 64
5. Skoneczny Patryk 97 300m 46,0 77
6. Kowalski Bartosz 97 300m 46,4 75
7. Luciński Ernest 98 1000m 3.36,2 47
8. Sala marcel 97 1000m 3,21,3 66
9. Laps Kacper 98 1000m 3.13.1 77
10. Duda Kacper 98 Skok w dal 5,35 84
11. Staroń Bartek 99 Skok w dal 4,28 48
12. Kozłowski Kacper 99 Skok w dal 4,80 65
13. Krynicki Kamil 97 wzwyz 155 83
14. Białas Krystian 97 Kula 9.46 72
15. Pedziwiatr jakub 97 dysk 19,71 30
16. SZTAFETA 4X100M 55,2 69

885 PKT

GIMNAZJUM nr 4
l.p Nazwisko i Imię - rok urodzenia - konkurencja - wynik - punkty
1. Musztafa Mateusz 97 100m 12,7 93
2. Krempa mateusz 98 100m 13,1 80
3. Statkowski Szymon 98 100m 15,2 27
4. Sedzimir Paweł 99 300m 56,3 31
5. Prokop mateusz 98 300m 50,0 57
6. Krzysztofiak Michał 98 300m 44,0 87
7. Habasiński Paweł 98 1000m 3,50,1 32
8. Górski Mateusz 97 Kula 7,86 40
9. Owsiański kamil 97 Kula 10,11 89
10. Dworak Paweł 98 Skok w dal 4,28 48
11. Wielgosz Paweł 97 Skok w dal 4,53 56
12. Góranowski Tomasz 97 Skok w dal 4,94 70
13. Giziński Oskar 98 Wzwyż 150 75
15. SZTAFETA 4X100M 52,8 89

816 PKT

GIMNAZJUM NR 3 (II)
l.p Nazwisko i Imię - rok urodzenia - konkurencja - wynik - punkty
1. Borejko Dawid 98 100m 12,8 90
2. Kozłowski Daniel 98 300m 46,7 74
3. Musiał Adrian 97 1000m 3.16,3 72
4. Mynarski Wojciech 99 1000m 3.22,1 65
5. Chmura Dawid 97 Skok w dal 4,44 53
6. Melibruda Krystian 98 Skok w dal 3,72 29
7. Czpakowski Bartek 98 Skok w dal 4,22 46
8. Węsłowicz Mateusz 98 wzwyż 150 75
9. Krajda mateusz 97 wzwyż 145 68
10. Drzazga Daniel 97 oszczep 19,18 18
11. Reiss Mateusz 97 Oszczep 20.06 21
12. Trzepizur Michał 97 Dysk 17,83 21
13. Bernaś Kamil 97 Kula 9.34 69
14. Wawrzyniak Michał 98 Kula 8.74 57
15. Orzech Bartek 98 kula 8.25 48
16. SZTAFETA 4X100M 54,5 74

791 PKT

Klasyfikacja końcowa

Dziewczęta
I GIMNAZJUM NR 3 – I zespół 1006pkt opiekun Edyta Dzik
II GIMNAZJUMnr 4 819pkt opiekun Marta Ignatiuk
III GIMNAZJUM NR 1 787pkt opiekun Alicja Pytel-Ruczkowskaka
IV GIMNAZJUM /ZSO 722pkt opiekun Judka Monika
V GIMNAZJUM NR 3 (II) 564pkt opiekun Edyta Dzik
VI GIMNAZJUM /ZSRZA 546pkt opiekun Darek Piotrowski

Klasyfikacja końcowa

Chłopcy

I GIMNAZJUM NR 3 –I zespół 1174pkt
Opiekun Andrzej Szymański
II GIMNAZJUM NR 1 919pkt
Opiekun Maciej Suchanecki
III GIMNAZJUM / ZSO 1 903pkt
Opiekun Justyna Rutkowska
IV GIMNAZJUM/ZSRzArt. 885pkt
Opiekun Sylwester Poniatowski
V GIMNAZJUM/ZSO 4 816pkt
Opiekun Piotr Wolski
VI GIMNAZJUM NR 3 (II) 791pkt
Opiekun Łukasz Cudyk

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wystartowała gra miejska

Janowiczanki najlepsze w Sycowie

Świetne występy i medale w Turku

Kolejny sukces Oli

Cieplice pod selfie

Milanos tuż za podium

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Niebezpieczne wyzwania

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
451
Tak
61%
Nie
36%
Nie wiem
3%