MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Lekkoatletyczne Igrzyska dzieci

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 13 maja 2015, 10:58
Aktualizacja: 13:05
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Stadion przy ulicy Złotniczej gościł 8 maja dziewczęta i chłopców startujących w lekkoatletycznych zawodach w kategorii szkół podstawowych.

Klasyfikacja końcowa

DZIEWCZĘTA BIEG NA 60m

M-ce - Imię i Nazwisko - Szkoła - Czas - Punkty
1. KOTUS KAROLINA SP 3 8,8 FINAŁ A 9
2. ŻUBER PAULINA SP 13 9,0 FINAŁ A 7
3. RATAJSKA WIKTORIA SP 15 9,1 FINAŁ A 6
4. ŁABĄDŹ IZA SP 3 9,2 FINAŁ A 5
5. MAKSYMCZUK JULIA SP 2 9,4 FINAŁ A 5
6. ZARYCH WERONIKA SP 8 9,5 FINAŁ A 4
7. PROKOPCZYK OLIWIA SP 2 9,4 FINAŁ B 4
8. KALBARCZYK ZUZANNA SP 11 9,5 FINAŁ B 4
9. ZELEK OLIWA SP 15 9,6 FINAŁ B 3
10. GIEREMEK WIKTORIA SP 6 9,6 FINAŁ B 3
11. MATYS JULIA SP 6 9,7 FINAŁ B 3
12. KOSTRZEWA MAGDALENA 9,8 SP 13 FINAŁ B 3
13. KORDYŚ KINGA 9,9 SP 2 2
14. DOMAREDZKA ANGELIKA 10,0 SP 15 2
15. BOSZKO KATARZYNA 10,2 SP 7 2
16. OLSZAK ŁUCJA 10,3 SP 7 2
17. KULAS MARCELINA 10,7 SP 3 1
18. MARON WIKTORIA 10,9 SP 6 1
Startowało zawodniczek 18, sklasyfikowano zawodniczek 18

DZIEWCZĘTA BIEG NA 300m

M-ce Imię i Nazwisko Szkoła Czas Punkty
1. KISIELEWSKA PATRYCJA SP 2 50,8 9
2. LIBERSBACH NATALIA SP 11 51,4 7
3. PIASECKA WERONIKA SP 15 51,5 6
4. ZASADA KAROLINA SP 3 53,8 5
5. MACHNIK PATRYCJA SP 3 54,1 5
6. WITEK MONIKA SP 6 54,8 4
7. CINCIO LAURA SP 6 55,1 4
8. JOŚKO WERONIKA SP 8 57,3 4
9. LEWANDOWSKA MAŁGORZATA SP 10 58,2 3
10. SZWINTA ALICJA SP 15 58,4 3
11. LIPNICKA JOANNA SP 7 58,6 3
12. MICHAŁEK JULIA SP 6 59,1 3
13. NOWICKA JULIA SP 3 59,9 2
14. ŚPIEWAK SANDRA SP 2 1,03,3 2
15. ŻWIRSKA KATARZYNA SP 13 1,04 2
16. JURATO MARTYNA SP 8 59,7 DSF
Startowało zawodniczek 16, sklasyfikowano zawodniczek 15

DZIEWCZĘTA BIEG NA 600m

M-ce Imię i Nazwisko Szkoła Czas Punkty
1. KRYNICKA ANGELIKA SP 3 2.07,1 9
2. ZIELONKA ZUZANNA SP 10 2,10,8 7
3. WYSOCKA WERONIKA SP 7 2,11,8 6
4. DOMAŃSKA ŁUCJA SP 2 2,12,5 5
5. RAŹNY ALEKSANDARA SP 6 2,15,8 5
6. KOWALISZYN AMELIA SP 11 2,18,7 4
7. KITLASZ MARTYNA SP 3 2,19,4 4
8. NOWAK ZOFIA SP 3 2,26,8 4
9. GRZYWACZ JULIA SP 6 2,30,2 3
10. RANECKA MAŁGORZATA SP13 2,33,5 3
11. PALCZEWSKA IRENA SP 6 2,35,1 3
12. KRAWCZUK ALICJA SP 13 2,42,6 3
13 SOWA GABRIELA SP 8 2.34,1 DSF
Startowało zawodniczek 13, sklasyfikowano zawodniczek 12

DZIEWCZĘTA SZTAFETA 4 x 100m

M-ce Szkoła Czas Punkty
1. Szkoła Podstawowa nr 3 1,00,3 9
2. Szkoła Podstawowa nr 11 1,02,0 7
3. Szkoła Podstawowa nr 13 1,04,2 6
4. Szkoła Podstawowa nr 2 1,05,4 5
5. Szkoła Podstawowa nr 8 1,05,9 5
6. Szkoła Podstawowa nr 15 1,06,5 4
7 Szkoła Podstawowa nr 10 1,06,8 4
8 Szkoła Podstawowa nr 6 1,07,1 4
9 Szkoła Podstawowa nr 7 1.09,0 3
Startowało 9 szkół -sklasyfikowano 9szkół

DZIEWCZĘTA SZTAFETA SZWEDZKA

M-ce Szkoła Czas Punkty
1. Szkoła Podstawowa nr 11 3,13,8 9
2. Szkoła Podstawowa nr 2 3,16,1 7
3. Szkoła Podstawowa nr 6 3,17,8 6
4. Szkoła Podstawowa nr 15 3,18,8 5
5. Szkoła Podstawowa nr 3 3,20,2 5
6. Szkoła Podstawowa nr 8 3,42,2 4
7 Szkoła Podstawowa nr 7 3,25,6 DSF
Startowało 7 szkół -sklasyfikowano 6 szkół

DZIEWCZĘTA SKOK W DAL ze STREFY

M-ce Imię i Nazwisko Szkoła Wynik Punkty
1. ŻABIREK KAROLINA SP 11 4,16 9
2. IWANIE KAROLINA SP 2 4,07 7
3. MONTUŁO ALICJA SP 11 3,95 6
4. TURKIEWICZ JULIA SP 2 3,94 5
5. JAROSZ NIKOLA SP 8 3,94 5
6. BUDYŃCZUK KAROLINA SP 3 3,92 4
7. KUCZAK WIKTORIA SP 3 3,90 4
8. JAWORNICKA KATARZYNA SP 13 3,89 4
9. BOSZKO WERONIKA SP 2 3,71 3
10. MACHAŁA KLAR SP 6 3,63 3
11. NAWROCKA JULIA SP 7 3,61 3
12. SERAFINOWICZ WANESSA SP 6 3,48 3
13 LINKIEWICZ ŁUCJA SP 15 3,46 2
14 DENDERS NIKOLA SP 10 3,44 2
15 ĆWIAKAŁA JULIA SP 11 3,42 2
16 MARMON-LESNIAK ZUZANNA SP 8 3,08 2
17 DEKA MAGDALENA SP 6 3,03 1
18 ZDYB WERONIKA SP 2 2,89 1
Startowało zawodniczek 18, sklasyfikowano zawodniczek 18

DZIEWCZĘTA PIŁECZKA PALANTOWA

M-ce Imię i Nazwisko Szkoła Wynik Punkty
1. ZUZANNA SZRAMIK SP 3 46,20 9
2. MARCELA RYBKIEWICZ SP 2 38,10 7
3. ANNA KACPRZYCKA SP 3 37,80 6
4. SANDRA KUCHARZYK SP 13 37,20 5
5. AGATA PILARSKA SP 6 36,10 5
6. ZUZANNA BANASIK SP 11 35,60 4
7. JULIA TOMERA SP 11 32,70 4
8. KAMILA JASKOT SP 6 32,10 4
9. BARBARA KRAWCZYK-DEMCZUK SP 15 28,60 3
10. KAMILA BOROWSKA SP 13 28,20 3
11. OTYLIA POTKAŃSKA SP 15 28,20 3
12. WIKTORIA PIETROWSKA SZKOŁA SPOŁECZNA 28,00 3
13. ADELAJDA SZOKA SP 10 25,30 2
14. AMELIA POLAK SZKOŁA SPOŁECZNA 24,20 2
15. LAURA MAZUR SP 8 23,60 2
16. MARIKA BALIK SP 7 23,50 2
17. MARTYNA KOTYLAK SP 2 22,30 1
18. PATRYCJA ŻYGADŁO SP 6 21,00 1
19 JULIA SZULEKA SP 7 20,20 1
20 DARIA HUK SP 7 14,10 1
Startowało zawodniczek 20, sklasyfikowano zawodniczek 20

DZIEWCZĘTA SKOK WZWYŻ

M-ce Imię i Nazwisko Szkoła Wynik Punkty
1. ALEKSANDRA KAMIŃSKA SP 11 125 9
2. WIKTORIA GŁĄB SP 13 115 7
3. GABRIELA SOKOŁOWSKA SP 3 115 6
4. OLIWIA JUNKERT SP 8 115 5
5. ZUZANNA JESIONEK-WRÓBLEWSKA SP 8 110 5
6. NATALIA TATARENKO SP 6 110 4
6. ANNA AMRAGOWICZ SP 2 110 4
8. ZUZANNA JESHKE SP 6 105 4
9. LAURA NAPIÓRKOWSKA SP 3 100 3
9. KAROLINA WÓJCICKA SP 2 100 3
11. EMILIA GOŁĘBIOWSKA SP 6 95 3
Startowało zawodniczek 11, sklasyfikowano zawodniczek 11

DZIEWCZĘTA PCHNIĘCIE KULĄ

M-ce Imię i Nazwisko Szkoła Wynik Punkty
1. Maja Kanicka SP 11 9,40 9
2. Anna Wałęska SP 11 7,65 7
3. Gabriela Sowa SP 8 6,85 6
4. Wiktoria Płóciennik SP 2 6,46 5
5. Paula Jońska SP 6 6,33 5
6. Wiktoria Kuźmińska SP 2 6,18 4
7. Anna Szymańska SP 6 5,60 4
8. Iza Taczkowska SP 3 5,60 4
9. Roksana Szyda SP 3 5,57 3
10. Martyna Jurato SP 8 5,30 3
PK Natalia Bartkowiak SP 3 5,50 -
Startowało zawodniczek 11, sklasyfikowano zawodniczek 10

KLASYFIKACJA KOŃCOWA -PUNKTY DO WSPÓŁZAWODNICTWA DZIEWCZĘTA

Miejsce Nazwa Szkoły Punkty Punkty do współzawodnictwa
I Szkoła Podstawowa nr 3 97 50
II Szkoła Podstawowa nr 11 81 45
III Szkoła Podstawowa nr 2 79 40
IV Szkoła Podstawowa nr 6 76 37
V Szkoła Podstawowa nr 13 43 34
VI Szkoła Podstawowa nr 8 42 31
VII Szkoła Podstawowa nr 15 37 28
VIII Szkoła Podstawowa nr 7 23 25
XI Szkoła Podstawowa nr 10 10 22
VII Szkoła Społeczna 5 19

KLASYFIKACJA KOŃCOWA – CHŁOPCY

CHŁOPCY BIEG NA 60m

M-ce Imię i Nazwisko Szkoła Czas Punkty
1. ŁAZARSKI ŁUKASZ SP 13 8,2 finał A 9
2. KACZUBAJ FILIP SP 2 8,4 finał A 7
3. BARTECKI JAKUB SP 11 8,5 finał A 6
4. SASIELA DAMIAN SP 8 8,7 finał A 5
5. GNICH JAKUB SP 6 8,8 finał A 5
6. MURAWSKI JAKUB SP 8 8,9 finał B 4
7. WIĘZNOWSKI RAFAŁ SP 11 9,0 Finał B 4
8. PIELA KACPER SP 2 9,0 Finał B 4
9. ŚWIERGIEL JAKUB SP 5 9,1 Finał B 3
10. TOKARZ KACPER SP 8 9,1 Finał B 3
11. GRACZYK KACPER SP 6 9,2 Finał B 3
12. WÓJCIK WIKTOR SP 6 9,2 3
13. RAPACZ MARCEL SP 15 9,3 2
14. WILSKI MATEUSZ SP 2 9,3 2
15. GODOŃ MATEUSZ SP 3 9,4 2
16. RUTKOWSKI MATEUSZ SP 11 9,4 2
17. RYBAK ŁUKASZ SP 7 9,5 1
18. KOSTRZEWA KACPER SP 13 9,5 1
19. KLEJNOWSKI MIKOŁAJ SP 10 9,6 1
20. SZYMAŃSKI MACIEJ SP 5 9,7 1
21. PIETROWSKI MIKOŁAJ Szkoła Społeczna 9,8 1
22. AMAROWICZ WIKTOR SP 13 9,9 1
23. STANISZEWSKI GRZEGORZ SP 5 10,0 1
24. GRABIEC GABRIEL SP 3 8,4 DSF
Startowało zawodników 24, sklasyfikowano zawodników 23

CHŁOPCY BIEG NA 300m

M-ce Imię i Nazwisko Szkoła Czas Punkty
1. CIECHAŃSKI DOMINIK SP 13 49,1 9
2. BARANIECKI TYTUS SP 11 49,5 7
3. KACZMAREK STANISŁAW SP 3 49.8 6
4. SIKORSKI DOMINIK SP 13 50,1 5
5. LISOWICZ MICHAŁ SP 2 50,5 5
6. KOWALSKI JAKUB SP 2 51,4 4
7. GÓRA JAKUB SP 11 52,1 4
8. GRONOWSKI JAKUB SP 8 52,3 4
9. KURYŚ BARTOSZ SP 2 52,8 3
10. NAJMAN MATEUSZ SP 11 53,2 3
11. ŻURAWSKI MICHAŁ SP 6 53,5 3
12. REIZER JAN SP 15 54,1 3
13. PIETRZAK NIKODEM SP 8 54,2 2
14. MILEWSKI MIKOŁAJ SP 8 54,5 2
15. KOZIŃSKI DAMIAN SP 7 55,1 2
16. BROWARSKI JAN SP 5 56,3 2
17. CIENIEWSKI MICHAŁ SP 3 58,7 1
18. ROBAK MICHAŁ SP 6 59,0 1
19. ORZECH ARKADIUSZ SP 5 1,00,4 1
20. SZPAK MIKOŁAJ SP 5 1,05,5 1
Startowało zawodników 20, sklasyfikowano zawodników 20

CHŁOPCY BIEG NA 1000m

M-ce Imię i Nazwisko Szkoła Czas Punkty
1. MAŚLAK JAKUB SP 2 3,34,1 9
2. BĘC DAWID SP 2 3,34,4 7
3. KARMELITA MICHAŁ SP 2 3,36,7 6
4. RANECKI ŁUKASZ SP 13 3,36,8 5
5. BUSŁOWICZ MACIEJ SP 10 3,37,2 5
6. KOWTUN KAROL SP 6 3,37,3 4
7. KUPRIANOWICZ DAWID SP 5 3,41,2 4
8. JADACH MARCIN SP 3 3,42,1 4
9. GUMIENNY PATRYK SP 8 3,43,3 3
10. BUCHAJEWSKI PATRYK SP 3 3,43,9 3
11. LEWKOWICZ KACPER SP 6 3,46,1 3
12. ŁOBODA JAKUB SP 8 3,48,5 3
13. GÓROWSKI KACPER SP 13 3,49,8 2
14. MARCINIAK PIOTR SP 3 3.52.8 2
15. WALASZEK OSKAR SP 7 3,56,9 2
16. ZALEWSKI JAKUB SP 11 4,04,1 2
17. ROMANOWSKI MARCIN SP 8 4,11,2 1
18. SCHRODER MANUEL SP 5 4,34,8 1
19. BIAŁACHOWSKI KAMIL SP 11 3,38,7 DSF
20. BARANIECKI TYTUS SP 11 3,45,1 DSF
Startowało zawodników 20, sklasyfikowano zawodników 18

CHŁOPCY SZTAFETA 4 x 100m

M-ce Szkoła Czas Punkty
1. Szkoła Podstawowa nr 13 58,8 9
2. Szkoła Podstawowa nr 3 59,2 7
3. Szkoła Podstawowa nr 8 1.01,1 6
4. Szkoła Podstawowa nr 10 1.01,3 5
5. Szkoła Podstawowa nr 11 1.01,7 5
6. Szkoła Podstawowa nr 2 1.01,9 4
7. Szkoła Podstawowa nr 6 1.03,2 4
8. Szkoła Podstawowa nr 7 1.06,1 3
9. Szkoła Podstawowa nr 5 1.07,5 3
Startowało 9 szkół -sklasyfikowano 9 szkół

CHŁOPCY SZTAFETA SZWEDZKA

M-ce Szkoła Czas Punkty
1. Szkoła Podstawowa nr 2 2.56,1 9
2. Szkoła Podstawowa nr 6 3.02,6 7
3. Szkoła Podstawowa nr 11 3.03,5 6
4. Szkoła Podstawowa nr 8 3.04,2 5
5. Szkoła Podstawowa nr 15 3.12,9 5
6. Szkoła Podstawowa nr 5 3.13,7 4
7. Szkoła Podstawowa nr 13 3.15,3 4
8. Szkoła Podstawowa nr 3 3.25,5 3
9. Szkoła Podstawowa nr 7 3.20,7 DSF
Startowało 9 szkoły -sklasyfikowano 8 szkoły

CHŁOPCY SKOK W DAL ze STREFY

M-ce Imię i Nazwisko Szkoła Wynik Punkty
1. MAZUR BARTOSZ SP 3 4,87 9
2. MUSŁOWICZ TOMASZ SP 11 4,81 7
3. MANDZIEJ KORNEL SP 6 4,46 6
4. PIĘTKA KAMIL SP 8 4,32 5
5. ESZWYCH JAKUB SP 2 4,18 5
6. JONEK DAWID SP 5 4,04 4
7. SZELĄG KACPER SP 2 3,97 4
8. PLICHTA ADRIAN SP 13 3,95 4
9. FESZLER ADDRZEJ SP 7 3,90 3
10. SZANDURSKI MICHAŁ SP 11 3,87 3
11. TRUSEWICZ KACPER SP 2 3,82 3
12. LOCHERT KAROL SP 5 3,75 3
13. STASZAK TOMASZ SP 6 3,64 2
14. SITARCZUK PATRYK SP 5 3,63 2
15. CHWIEDUK PIOTR SP 6 3,58 2
16. KLESZKOWSKI GRZEGORZ SP 13 2,85 2
Startowało zawodników 16, sklasyfikowano zawodników 16

CHŁOPCY PIŁECZKA PALANTOWA

M-ce Imię i Nazwisko Szkoła Wynik Punkty
1. STELMACH MICHAŁ SP 2 52,30 9
2. CHAMIELEC DOMINIK SP 5 46,10 7
3. HEINKE PIOTR SP 3 45,30 6
4. ZAKROCKI KACPER SP 13 43,80 5
5. GAWLIK DENIS SP 15 43,10 5
6. PETROUS PATRYK SP 8 43,10 4
7. DĄBEK JAKUB SP 5 42,20 4
8. GAŁECKI KACPER SP 6 39,60 4
9. WOCIS-KRYCKI MATEUSZ SP 3 38,50 3
10. LIS ADRIAN SP 13 38,10 3
11. BEREŚNIEWICZ ŁUKASZ SP 11 37,60 3
12. ZIELIŃSKI ALAN SP 10 36,20 3
13. STEFFEN ALEKSANDER SP 6 34,80 2
14. MAZURKIEWICZ ALEX SP 11 34,80 2
15. KORZEC SZYMON SP 8 34,00 2
16. OLSZEWSKI ADRIAN SP 7 32,10 2
17. DUL KRZYSZTOF SP 2 32,00 1
18. PACIEJEWSKI KAROL SP 2 31,40 1
19. BAJOR IGOR SP 6 29,60 1
20. PRYCZEK JAKUB SZKOŁA SPOŁECZNA 27,10 1
Startowało zawodników 20, sklasyfikowano zawodników 20

CHŁOPCY SKOK WZWYŻ

M-ce Imię i Nazwisko Szkoła Wynik Punkty
1. JELONEK MACIEJ SP 3 135 9
2. PAJORSKI ALEKSANDER SP 6 130 7
3. BIAŁACHOWSKI KAMIL SP 11 125 6
4. SŁUŻEWSKI BARTEK SP 8 120 5
5. JASIENIOWSKI DAWID SP 2 120 5
6. HAJDUK JAKUB SP 3 120 4
7. BUDZYŃSKI MATEUSZ SP 6 115 4
7. RADZKI KAMIL SP 13 115 4
9. PAWŁOWSKI DANIEL SP 3 115 3
10. ŁYCZAK BARTEK SP 8 110 3
11. NIEDŹWIECKI PAWEŁ SP 8 110 3
IBESZER RADOSŁAW SP 6 - -
Startowało zawodników 12, sklasyfikowano zawodników 11

CHŁOPCY PCHNIĘCIE KULĄ

M-ce Imię i Nazwisko Szkoła Wynik Punkty
1. ŁAPIŃSKI DAWID SP 8 8,25 9
2. OGÓREK MIKOŁAJ SP 3 7,49 7
3. LEWICKI KACPER SP 3 7,30 6
4. ŚLIWKA KACPER SP 8 7,28 5
5. PIRUS MICHAŁ SP 11 7,09 5
6. VERSTALIUK KRYSTIAN SP 2 6,40 4
7. WYSZYWACZ JAKUB SP 2 6,06 4
PK NIEDŹWIECKI PAWEŁ SP 8 5,60 -
Startowało zawodników 5, sklasyfikowano zawodników 5

KLASYFIKACJA KOŃCOWA -PUNKTY DO WSPÓŁZAWODNICTWA

CHŁOPCY KLASYFIKACJA KOŃCOWA

Miejsce Nazwa Szkoły Punkty Punkty do współzawodnictwa
I Szkoła Podstawowa nr 2 96 50
II Szkoła Podstawowa nr 3 75 45
III Szkoła Podstawowa nr 8 74 40
IV Szkoła Podstawowa nr 11 65 37
V Szkoła Podstawowa nr 13 63 34
VI Szkoła Podstawowa nr 6 61 31
VII Szkoła Podstawowa nr 5 41 28
VIII Szkoła Podstawowa nr 15 15 25
IX Szkoła Podstawowa nr 10 14 22
X Szkoła Podstawowa nr 7 13 19
XI Szkoła Społeczna 2 17

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sadowski i Choma najszybsi

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Janowiczanki najlepsze w Sycowie

Wypadek przy baniakach  

Remont ulicy Drzymały – jaka decyzja?

Milanos tuż za podium

KTS na czele tabeli

Wędrówka Szlakiem Siedmiu Wzgórz

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
340
Tak
62%
Nie
36%
Nie wiem
3%