MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Lekkoatletyczna licealiada – szczegółowe wyniki

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 29 maja 2014, 22:12
Aktualizacja: 22:14
Autor: MDvR
Fot. MT
255 zawodniczek i zawodników wzięło udział w lekkoatletycznych zawodach w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

Obszerną fotogalerię możesz znaleźć TUTAJ

Klasyfikacja końcowa

Dziewczęta bieg na 100 m
M-ce - Imię i Nazwisko - Szkoła - Czas eliminacje - Czas - Punkty
1. Kaczmarek Karolina ZSO nr 2 15,4 15,2 finał A 9
2. Wyleżoł Dominika ZSO1 15,7 15,5 finał A 7
3. Nosal Karolina ZST Mech 16,9 16,5 finał A 6
4. Poznańska Dominika ZSLiZnr2 16,3 16,7 finał A 5
5. Romanów Karolina ZSO1 17,4 17,5 finał A 5
6. Czarna Ewelina ZSOiT 18,4 18,9 finał A 4
7. Gurszpit Ewa ZST Mech - 17 4
8. Kociołek Magdalena ZSLiZnr2 - 17,2 4
Startowało zawodniczek 8, sklasyfikowano zawodniczek 8

Dziewczęta bieg na 200 m
M-ce - Imię i Nazwisko - Szkoła - Czas - Punkty
1. Weronika Tkaczuk ZSE-T 29,1 9
2. Myślak Agnieszka ZSOiT 30,3 7
3. Malinowska Aleksandra ZSO nr 2 32,3 6
4. Malinowska Paulina ZSE-T 32,8 5
5. Gałka Aleksandra ZSO nr 2 33,6 5
6. Weronika Winkler-Lach ZSO nr1 33,8 4
7. Karina Czarny ZST Mech 34,5 4
8. Anna Biarda ZSO nr 1 35,9 4
9. Joanna Idczak ZSOiT 38,8 3
10. Daria Gawlik ZST Mech 42,2 3
Startowało zawodniczek 10, sklasyfikowano zawodniczek 10

Dziewczęta bieg na 400 m
M-ce - Imię i Nazwisko - Szkoła - Czas - Punkty
1. Hładziak Aleksandra ZSO nr 1 1,04,2 9
2. Oreszczuk Aleksandra ZSOiT 1,07,6 7
3. Drozd Joanna ZSOiT 1,11,4 6
4. Winogrodzka Julia ZSO nr 1 1,15,2 5
5. Dziedzińska Angelika ZSO nr 2 1,18,4 5
6. Chmura Wioletta ZSLiZ nr 2 1,19,7 4
7. Pietruszka Weronika ZSO nr 2 1,23,8 4
8. Tarazewicz ZST Mech 1,26,7 4
9. Pełechaty Marcelina ZST Mech 1,28,6 3
Startowało zawodniczek 9, sklasyfikowano zawodniczek 9

Dziewczęta bieg na 800 m
M-ce - Imię i Nazwisko - Szkoła - Czas - Punkty
1. Kornalewicz Honorata ZSO nr 2 2,38,6 9
2. Wójciak Magdalena ZSO nr 1 2,51,8 7
3. Jachimowicz Patrycja ZSLiZ nr 2 3,08,5 6
4. Owsianka Klaudia ZSOiT 3,11,4 5
5. Kozłowska Weronika ZSOiT 3,38,6 5
6. Struzik Sabina ZST Mech 3,43,2 4
7. Cebula Ewa ZSO nr 1 3,49,2 4
8. Bojarska Marianna ZSO nr 2 3,49,3 4
9 Łoin Daria ZST Mech 4,05,7 3
Startowało zawodniczek 9, sklasyfikowano zawodniczek 9

Dziewczęta bieg na 100 m ppł
M-ce - Imię i Nazwisko - Szkoła - Czas - Punkty
1. Jaworska Aleksandra ZSOiT 17,8 9
2. Strzemińska Wioletta ZSO nr 2 18,6 7
3. Kosiorowska Karolina ZSO nr 2 22,9 6
Startowało zawodniczek 3, sklasyfikowano zawodniczek 3

Dziewczęta bieg na 1500 m
M-ce - Imię i Nazwisko - Szkoła - Czas - Punkty
1. Dul Karolina ZSE-T 5,39,7 9
2. Izydorczyk Urszula ZSO nr 1 5,44,2 7
3. Gronczewska Adrinna ZSO nr 1 5,45,4 6
4. Trzepizur Nicola ZSO nr 2 5,53,4 5
5. Jasińska Sylwia ZSOiT 6,01,9 5
6. Sobiesińska Justyna ZSLiZ nr 2 6,41,0 4
7. Gębczyńska Patrycja ZSO nr 2 7,25,2 4
Startowało zawodniczek 7, sklasyfikowano zawodniczek 7

Dziewczęta sztafeta 4 x 100m
M-ce - Szkoła - Czas - Punkty
1. ZSO nr 2 1,02,3 9
2. ZSOiT 1,03,3 7
3. ZST Mech 1,07,8 6
4. ZSLiZ nr 2 1,08,1 5
Startowało 4 szkół -sklasyfikowano 4 szkół

Dziewczęta sztafeta szwedzka
M-ce - Szkoła - Czas - Punkty
1. ZSO nr 1 2,50,7 9
2. ZSOiT 2,52,1 7
3. ZSO nr 2 2,56,2 6
4. ZST Mech 3,08,2 5
Startowało 4 szkoły -sklasyfikowano 4 szkoły

Dziewczęta skok w dal
M-ce - Imię i Nazwisko - Szkoła - Wynik - Punkty
1. Karaś Julia ZSO nr 1 4,32 9
2. Gasiulewicz Martyna ZSO nr 2 4,13 7
3. Wrotniewska Barbara ZSO nr 2 4,12 6
4. Odelga Katarzyna ZSOiT 4,01 5
5. Bielak Beata ZST Mech 4,00 5
6. Turaj Lilianna ZST Mech 3,75 4
7. Fronia Weronika ZSO nr 1 3,54 4
Startowało zawodniczek 7, sklasyfikowano zawodniczek 7

Dziewczęta skok wzwyż
M-ce - Imię i Nazwisko - Szkoła - Wynik - Punkty
1. Czeczutka Magdalena ZSO nr 2 145 9
2. Kołodziejska Joanna ZSOiT 140 7
3. Cydzik Jagoda ZSLiZ nr 2 135 6
4 Torończak Pulina ZSP-U i BS 125 6
5. Bielecka Maja ZSLiZ nr 2 120 5
6 Matuszak Martyna ZSOiT 120 5
7. Gasiulewicz Oliwia ZSO nr 2 115 4
8 Fierkowicz Irena ZSO nr 2 0 0
Startowało zawodniczek 8 sklasyfikowano zawodniczek 7

Dziewczęta oszczep
M-ce - Imię i Nazwisko - Szkoła - Wynik - Punkty
1. Brommer Kamila ZSP-U i BS 27,43 9
2. Mielnik Magdalena ZSLiZ nr 2 22,67 7
3. Ryś Wiktoria ZSOiT 16,52 6
4. Rurak Anna ZSO nr 1 16,26 5
5. Snopek Katarzyna ZSO nr 2 16,24 5
6. Dogiel Agata ZSOiT 14,49 4
7. Krajewska Angelika ZSP-U i BS 12,14 4
8. Wójcik Agata ZST Mech 10,9 4
9. Janas Adrianna ZSO nr 2 9,55 3
Startowało zawodniczek 9, sklasyfikowano zawodniczek 9

Dziewczęta pchnięcie kulą
M-ce - Imię i Nazwisko - Szkoła - Wynik - Punkty
1 Brzezik Kinga ZSO nr 2 8,1 9
2 Szwarabowicz Natalia ZSO nr 2 6,19 7
Startowało zawodniczek 2 sklasyfikowano zawodniczek 2

Klasyfikacja końcowa -punkty do współzawodnictwa

Dziewczęta
Miejsce - Nazwa Szkoły - Punkty - Punkty do współzawodnictwa
I ZSO nr 2 129 50
II ZSOiT 92 45
III ZSO nr1 85 40
IV ZST Mech 55 37
V ZSLiZ nr 2 46 34
VI ZSE-T 23 31
VII ZSP-U i BS 19 28

Klasyfikacja końcowa chłopcy

Chłopcy bieg na 100 m
M-ce - Imię i Nazwisko - Szkoła - Czas eliminacje - Czas - Punkty
1. Sławek Ziólkowski ZSO nr 2 12 11,8 finał A 9
2. Grzegorz Rakowski ZSO nr 2 12,4 12,2 finał A 7
3. Michał Kalata ZSPUiBS 12,7 12,3 finał A 6
4. Konrad Murmyłko ZSLEl 12,6 12,4 finał A 5
5. Jakub Kacynel ZSLEl 12,4 12,6 finał A 5
6. Norbert Nowicki ZST Mech 12,7 13,4 finał A 4
7. Mateusz Mazok ZSOiT 12,9 12,6 Finał B 4
8. Michał Zych ZSOiT 13,1 12,8 Finał B 4
9. Gabriel Widawski ZSOnr1 12,9 13,0 Finał B 3
10. Michał Szociński ZSOnr1 13,4 13,8 Finał B 3
11. Kamil Stelczyk ZSLiZnr2 - 13,7 3
12. Marcin Dębucki ZSPUiBS - 13,9 3
13. Maciej Adams ZSPUiBS - 13,9 PK
14 Mateusz Musztafa ZSEiG3 - 11,8 PK
15 Kacper Janiak ZSLEl 12,9 PK
16 Patryk Lidtke ZST Mech 12,9 DSC zabieganie toru
Startowało zawodników 16, sklasyfikowano zawodników 12

Chłopcy bieg na 200 m
M-ce - Imię i Nazwisko - Szkoła - Czas - Punkty
1. Dudek Kacper ZSOiT 24,1 9
2. Firlej Maciej ZSOiT 24,4 7
3. Gargas Maciej ZSPUiBS 24,7 6
4. Adamowicz Paweł ZSO nr 2 25,4 5
5. Popławski Kamil ZSO nr1 26,2 5
6. Bielski Marcel ZSEiG3 26,3 4
7. Jędrzejczyk Paweł ZSEiG3 26,8 4
8. Okoniewski Patryk ZST Mech 26,9 4
9. Kucharczyk Patryk/ Okoniewski Patryk ZST Mech 27,8 3
10. Krawiec Michał ZSO nr2 27,9 3
11. Chlebny Paweł ZSPUiBS 28 3
12. Małenda Darek ZSO nr1 28,6 3
13. Barchacki Arkadiusz ZSLiZnr2 31,3 2
14 Swałdek Michał ZSLiZnr2 34 2
Startowało zawodników 14, sklasyfikowano zawodników 14

Chłopcy bieg na 400 m
M-ce - Imię i Nazwisko - Szkoła - Czas - Punkty
1. Kaczorowski Wacław ZSEiG3 54,3 9
2. Szymański Łukasz ZST Mech 57,5 7
3. Muszyński Piotr ZSO nr2 58,9 6
4. Staszkiewicz Tymoteusz ZSEiG3 59,2 5
5. Nadolski Bartosz ZST Mech 59,4 5
6. Szajda Hubert ZSPUiBS 1,05,9 4
7. Skoneczny Patryk ZSPUiBS 1,06,1 4
8. Prędki Marcin ZSLiZnr2 1,08,2 4
Kaczmarczyk Kamil ZSEiG3 1,02,1 PK
Startowało zawodników 9, sklasyfikowano zawodników 8

Chłopcy bieg na 800 m
M-ce - Imię i Nazwisko - Szkoła - Czas - Punkty
1. Drąg Kamil ZST Mech 2,14,2 9
2. Dubieński Artur ZSO nr2 2,15,6 7
3. Cichosz Kacper ZSO nr2 2,18,2 6
4. Hara Andrzej ZSEiG3 2,19,2 5
5. Jagiejczuk Łukasz ZST Mech 2,37,3 5
Startowało zawodników 5, sklasyfikowano zawodników 5

Chłopcy bieg na 1500 m
M-ce - Imię i Nazwisko - Szkoła - Czas - Punkty
1. Szymański Kornel ZSO nr1 4,33,3 9
2. Hołub Krzysztof ZSEiG3 4,45,3 7
3. Witusiak Szymon ZSO nr2 4,49,3 6
4. Hus Patryk ZSEiG3 5,04,2 5
5. Żakowicz Kamil ZST Mech 5,06,6 5
6. Serafinowicz Dawid ZSOiT 5,13,5 4
7. Faryniarz Przemysław ZSLiZ nr 2 5,15,1 4
8. Kapłon Miłosz ZSLiZ nr 2 5,54,6 4
Startowało zawodników 7, sklasyfikowano zawodników 7

Chłopcy bieg na 3000 m
M-ce - Imię i Nazwisko - Szkoła - Czas - Punkty
1. Lucerski Maciej ZSOiT 9,28,6 9
2. Kędzierski Sebastian ZSPUiBS 10,42,2 7
3. Sansala Marcin ZST Mech 10,44,6 6
4. Woźniak Tomasz ZSEiG3 10,51,9 5
5. Sadowski Mikołaj ZSPUiBS 11,05,3 5
6. Sołek Marcin ZSO nr2 12,31,7 4
7. Kozłowski Piotr ZSLiZ nr 2 13,26,1 4
8. Klimek Dawid ZST Mech 13,26,5 4
9. Sitan Vlad ZSO nr1 13,27,1 3
10. Płachciak Filip ZSO nr2 14,16,0 3
11 Winiarski Adrian ZSO nr1 14,17,1 3
Startowało zawodników 11, sklasyfikowano zawodników 11

Chłopcy bieg na 110 m ppł
M-ce - Imię i Nazwisko - Szkoła - Czas - Punkty
1. Bartosz Gul ZSE-T 14,8 9
2. Madej Tomasz ZSEiG3 18,9 7
3. Polański Paweł ZST Mech 20,2 6
4. Burzykowski Paweł ZSEiG3 22,1 5
5. Malicki Damian ZST Mech 21,4 5
6. Jakubowicz Mateusz ZSO nr2 22,6 4
Startowało zawodników 6, sklasyfikowano zawodników 6

Chłopcy sztafeta 4 x 100m
M-ce - Szkoła - Czas - Punkty
1. ZSO nr 2 48,8 9
2. ZSOiT 49,5 7
3. ZST Mechanik 49,8 6
4. ZSO nr1 51,2 5
5. ZSEiG3 53,1 5
6. ZSLiZ nr2 Przekroczenie toru DSC
Startowało 6 szkół -sklasyfikowano 5 szkół

Chłopcy sztafeta szwedzka
M-ce - Szkoła - Czas - Punkty
1. ZST Mechanik 2,20,5 9
2. ZSOiT 2,24,8 7
3. ZSO nr 2 2,25,3 6
4. ZSEiG3 2,29,0 5
5. ZSO nr 1 2,26,0 PK
Startowało 6 szkół -sklasyfikowano 5 szkół

Chłopcy skok w dal
M-ce - Imię i Nazwisko - Szkoła - Wynik - Punkty
1. Musztafa Mateusz ZSEiG3 5,95 9
2. Masel Kamil ZSEiG3 5,93 7
3. Świerczek Kacper ZST Mech 5,73 6
4. Chromicz Cezary ZSO nr1 5,65 5
5. Przybylski Albert ZSOiT 5,53 5
6. Krajewski Paweł ZSLiZ nr 2 5,39 4
7. Gasperowicz Paweł ZSO nr2 5,23 4
8. Matusiak Daniel ZST Mech 5,21 4
9. Mytnik Mateusz ZSO nr2 5,19 3
10. Kuncewicz Aleksej ZSOiT 5,17 3
11. Piórkowicz Kamil ZSLiZnr2 4,72 3
12. Duszkiewicz Filip ZSLiZnr2 4,48 PK
Startowało zawodników 12, sklasyfikowano zawodników 11

Chłopcy skok wzwyż
M-ce - Imię i Nazwisko - Szkoła - Wynik - Punkty
1. Michalak Daniel ZSEiG3 175 9
2. Rużański Dawid ZSEiG3 170 7
3. Jyż Bartosz ZSOiT 170 6
4 Suwada Kamil ZSO nr1 165 6
5. Stomal Norbert ZSO nr2 165 5
6. Kaczmarczyk Adrian ZSE-T 165 4
7. Czubak Paweł ZSO nr2 165 4
Wierciński Jakub ZSLiZ nr2 165 4
9. Górniak Hubert ZSOiT 160 3
10. Biernat Karol ZST Mech 160 3
11. Celt Grzegorz ZSLiZ nr2 155 3
12. Branicki Krystian ZST Mech 155 3
13. Rybiński Michał ZSO nr1 0 -
Startowało zawodników 13, sklasyfikowano zawodników 12

Chłopcy oszczep
M-ce - Imię i Nazwisko - Szkoła - Wynik - Punkty
1. Babul Łukasz ZSOiT 42,18 9
2. Kędzierski Kamil ZSPUiBS 39,46 7
3. Skrabek Bartosz ZST Mech 39,3 6
4. Owsiański Kamil ZST Mech 37,6 5
5. Gadzina Jacek ZSPUiBS 37,03 5
6. Gardy Michał ZSOiT 35,9 4
7. Wójcik Krystian ZSEiG3 29,5 4
8. Bienias Patryk ZSO nr1 25,5 4
9. Reiss Mateusz ZSEiG3 24,4 3
10. Mieszała Marcin ZSO nr 2 22,5 3
11. Wojciechowicz Jakub ZSO nr 2 22,42 3
12. Grządziel Patryk ZSO nr1 17,55 3
13. Stępka Sebastian ZSLiZ nr2 18,4 2
Startowało zawodników 13, sklasyfikowano zawodników 13

Chłopcy pchnięcie kulą
M-ce - Imię i Nazwisko - Szkoła - Wynik - Punkty
1. Szozda Mateusz ZSEiG3 14,35 9
2. Wiktorowicz Patryk ZSO nr1 11,8 7
3. Rożko Przemysław ZSE-T 11,75 6
4. Woźniak Dominik ZST Mech 11,44 5
5. Piotrowski Jan ZSO nr 2 11,25 5
6. Szymański Paweł ZSEiG3 11,11 4
7. Kaczmarek Szymon ZSO nr 2 10,9 4
8. Markiton Jędrzej ZST Mech 9,91 3
9 Kaczmarczyk Łukasz ZSEiG3 10,89 PK
Startowało zawodników 9, sklasyfikowano zawodników 9

Klasyfikacja końcowa -punkty do współzawodnictwa

Chłopcy
Miejsce - Nazwa Szkoły - Punkty - Punkty do współzawodnictwa
I ZSEiG3 123 50
II ZST Mech 105 45
III ZSO nr 2 100 40
IV ZSOiT 74 37
V ZSO nr 1 57 34
VI ZSP-U i BS 50 31
VII ZSLiZ nr 2 39 28
VIII ZSE-T 19 25

Ogłoszenia

Czytaj również

IV Mistrzostwa Czerwonego Pantofla – Downhill Derby  

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Kto do Senatu?

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~andrew 31-05-2014 23:29
ktos wie ile wazyla kula w konkursie pchniecia?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Tłumy we dworze

Wybory: Zwycięstwo PiS

Szachowy turniej Jelonka Open

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Kto do Sejmu? (aktualizacja)

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
626
Tak
14%
Nie
65%
Nie wiem
21%