MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Lekcja integracji na scenie "Okrąglaczka"

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 18 maja 2018, 6:56
Aktualizacja: Sobota, 26 maja 2018, 6:44
Autor: WAC
Fot. WAC
W ramach współpracy Specjalnego Ośrodka Szkolno– Wychowawczego przy ulicy Grottgera (oddziały przedszkolne i klasy 1–3) z Przedszkolem Miejskim nr 27 "Okrąglaczek" po raz pierwszy dzieci wraz z opiekunami uczestniczyły w XIV Przeglądzie Teatralnym.

Grupa wykonała inscenizację bajki Jana Brzechwy pt. "Kaczka dziwaczka". Występ został przyjęty przez przedszkolaki z „Okrąglaczka” z wielkim entuzjazmem i zakończył się owacjami na stojąco.

Wszyscy dobrze się bawili - zarówno mali aktorzy jak i widzowie. - Współpraca między naszym przedszkolem i Specjalnym Ośrodkiem Szkolno – Wychowawczym trwa już dwa lata – mówi dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 27 Małgorzata Wrotniewska. - Od tego czasu przedstawienia przygotowywane przez nasze przedszkolaki jak i ich rodziców prezentujemy również dzieciom z placówki z Grottgera. Tym razem po raz pierwszy dzieci z Ośrodka wystąpiły dla nas. Dla naszych dzieci jest to świetna lekcja integracji. Przedszkolaki mogą zobaczyć, że na świecie są również dzieci z różnymi problemami i mamy nadzieję, że dzięki temu spotykając je na przykład na ulicy nie zareagują w sposób niewłaściwy – podkreśla M. Wrotniewska.

Ogłoszenia

Czytaj również

O bezpieczeństwie w DODN

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Inauguracja roku akademickiego

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~brawo!! 18-05-2018 10:40
brawo! :)
~paradise 19-05-2018 17:59
Ale świetny pomysł, brawa dla dzieci, brawa dla organizatorów!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Poświst na "góralu"

Smaczne zajęcia w "3"

Stop marginalizacji średnich miast

Wizyta gości z Chin i... wpadka

Integracja w Trzynastce

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
703
Tak
14%
Nie
65%
Nie wiem
21%